Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pe cine nu suportati pe server :)
#61
propozitii mai tampite nici ca nu puteai scrii aia cu tatal tau...dar in fine =))))
#62
nu creed k multa lume ma simpatizeaza dupa FOSTUL MEU comportament :-"
#63
savvy Wrote:propozitii mai tampite nici ca nu puteai scrii aia cu tatal tau...dar in fine =))))


te sfatuiesc sa termini ... nu de alta ..dar incepi sa ma stresezi .. si in cazul asta te banez pe forum! .. gata ..am inteles ca nu ma suporti ..bv tie , nu esti singurul . deci dnd. pa!
#64
Am si yo o propunere mai postati si la topicul lui mihai:"HAI SA FACEM PACE..." si ar fi mai bine sa gasiti o rezolvare la toate Smile
#65
zuzu nu te ruga de oameni....ban...pa si pussy
#66
Confusedhock:
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#67
hai ca habar nu aveti ce inseamna a suporta !
#68
ce facem noi aici e teoria chibritului....doar sa arate fiecare ca e mai tare ca altu`...mi se pare o prostie
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#69
iar tu prin postu asta vrei sa arati ca esti mai tare ca ceilalti si ca esti mai matur ca ei....si pe urma vei posta ca eu prin postu asta ma dau si mai mare si ne invartim asa in cerc....sau vei posta ca nu te intereseaza si bla bla ca sa arati ca esti mai cu motz.....sau orice vei mai posta la sectiunea asta o vei face tot ca sa te dai rotund....PAREU?
#70
mai bn inchideti topicu Smile)
#71
deacord....k deja se impute treaba

PS: eu nu va suport pe nici unuSmile)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)