Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pe cine nu suportati pe server :)
#16
inaite nul suportam pe zuzu si pe playa acuma numai pe playa ma cam enerveaza cateodataTongue
#17
lupoo muhahahahahaaaa >Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#18
incerc si eu sa enervez cat de mult pot, dar nu prea reusesc. eu cand intru pe sv tre sa fac ordine si atata tot. incep cu banurile pt lagari, gagurile pt comentatori si etc. toata lumea trebuie sa joace pe sv. no spectatori si no injurii. as vrea ca intro zi sa fiu primul loc in topul celor mai enervanti admini....dar nu reusesc, oricum edy ma ajuta. macar un sustinator am Smile)))))))))))))))))))))))
#19
PE MINE NU MA SUPORTA NIMENI PT CA NU STIU CS SI PT CA JOC CODAT [edit by playa]
#20
zuzu , playa

playa daca te simti mai bine si te ajuta pe tn mai MULTT.. Smile)
cu zuzu nici nu mai vorbesc delok :-j
#21
exe, danutzz (o sa mai completez) Big Grin
#22
gg pyro Wink
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#23
ce onoare pt mine 8->
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#24
dam jos clanu *A.O.T* >Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#25
danutzZ Wrote:dam jos clanu *A.O.T* >Smile
Nee Smile Smile Smile nu aveti cum...mai danutzZ fan Manutza Wink
#26
Manutza fan danutzZ 4 ever & ever Wink . asta se stie doar Tongue
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#27
copkii
#28
nu-i suport pe cei care nu ma suporta
#29
da ce iubit sunt nu s-a pomenit nimic de mine =))
#30
cica "copkii" =))=))
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)