Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pe cine nu suportati pe server :)
#31
noi:O:O:O:O..am 10 ani de parnaie Big Grin si ma faci copil?? :evil: Big Grin
#32
danutzZ mai ales tu Smile ai 17 ani, majoratu cand ti-l faci flacau?
#33
si apropo nu is obligat sa accept inganarile la toti copiii pe forum si daca simt eu ca tu pui administratorul intro lumina nasoala am dreptul sa te banez si pe server si pe forum pentru ca din urma ta vor citi si altii si asa se nasc mistocariile si mistocarii de doi bani. asa ca te rog cand te mai adresezi catre un administrator de forum sa te adresezi cu lucruri serioase si fara skeme ca nu am nevoie.
#34
acum poti sa zici ca nu ma suporti Smile) ca despre asta era vb in topic
#35
nu playa n-am de ce sa nu te suport Tongue inainte pe zuzu nu-l suportam dar acuma e totul OK.ce treaba ai tu cand fac 18 ani? pe 5 august.esti GG ca ai 23 de ani.fiecare cu varsta lui.ti-am mai zis ca varsta nu conteaza.nush ce vrei sa demonstrezi ca tot zici la toti copiilor , mucosilor etc etc.DJ care are 28 de ani si MIHAI care are 39 caruia i-am zis odata "ma" si mi-a parut rau ce ar trebui sa faca?sa-ti zica tie "playa copilule".vezi?n-ai dreptate Wink
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#36
nu am pus nici un administrator in nici o lumina nasoala.daca nu ma suporta e treaba lui.aici e forum si ne exprimam parerea nu?eu mi-am exprimat-o.am zis ca u o onoare pt. mine sa nu ma suporte.mare kestie Wink las-o mai moale.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#37
si daca eu glumeam cu Manutza tu ce treaba ai? "copkii" acu 5 ani ai fost si tu ca noi si banuiesc ca duci doru acelor clipe Wink Wink asa ca..
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#38
acu 5 ani imi ocupam timpul cu alte chestii nu jigneam pesoanele mai mari. eu stiu una si buna, nu taci o iei peste bot, dar in ziua de azi a aparut internetu frate ce mai vrei, acu toti is pizdosi de dupa monitor, acu nu le mai e frica de nimic sunt zmei cand is singuri in casa Smile) mi-e nu imi vine sa cred ca stau la chat pe forum cu tine in primul rand. tu stii ce ar trebui pe tine sa te preocupe mai mult? de asta aveti acum toti gheb si mergeti cu mainile in buzunar de parca le tineti in cizme. de asta nu imi place mie de voi...generatia hi5 cum zice zuzu, sau generatia lu basescu cum zic eu :| si tot tu ai tupeu. daca mai dai reply la topicul asta si tot obraznic esti ai ban si gata nu tre sa imi fac eu nervi si sa imi ocup timpul cu tine sa te educ. ai tupeu sa ne intalnim fatza in fatza sa iti aplic o corectie? si cand zic corectie nu ma refer sa fiu violent. ma refer sa iti arat cu ce tre sa te ocupi tu. acesta este forumul unui server de cs, si am marea placere sa iti zic ca violenta creeaza caracter, si sfatul meu e sa te lasi de cs pt ca la varsta ta, sau hai sa zic la mintea ta creeaza dependenta. uitativa toti pustanii la EvolvE^ si luati exemplu de maturitate. nu tupeu. si evolve sta in botosani iar tu in iasi. nu ti-e frica sa ma calci pe nervi si sa devin violent? vrei sa vezi cum arat eu cand sunt violent?
uite asa arat cand sunt violent

[Image: M1A1_abrams_tank_2.jpg]
#39
creca nu e un topic fara cearta !!!......fiti ma mai uniti, ca practic toti aveti ceva in comun ....jucati pe acelasi server !!! bafta ALL
#40
hmm....propun sa ne vdm o data pe luna intr-un loc pt urmatoarele activitati : scuipat , injurat, bataie etc etc . -----bine zuzu sta observator ( i'm scared of you man Smile ) ------
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#41
si e bine sa pastram acest punct comun, dar vad ca nu prea se poate
#42
da playa ai dreptate dar nu cred ca am depasit limita bunului simt.nu-mi place sa ma ia nimeni peste picior si poate de asta dadeam replicile pe care le dadeam.pt ca niciodata nu am atacat primul. Wink totusi hai sa incheiem cu intepaturile si replicile.dar te rog nu-mi mai zi ca nu-s matur ca-s dependent ca nu stiu ce.vezi Wink tot tu zici ceea ce nu stii.daca vrei ne intalnim , nu e nici o problema ca si asa suntem din acelasi oras.si o sa vezi ca diferenta de varsta nu demonstreaza nimic Wink
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#43
k...de intalnit nu ne intalnim ca nu ai bani Smile)
#44
anytime
#45
pe b3by Big Grin sincer joaca numai si numai pt rank Sad


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)