CS.U-S.RO

Full Version: Pe cine nu suportati pe server :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Un topic mai controversat asa...de cearta Smile) --- ca sa incep eu ... nu suport cand joc contra lui danutzz sau contra lui swamp....banuiesc ca nu sunt codati pt ca sunt de ceva timp pe srv...dar ma enerveaza stilul vostru de joc Smile ...mai ales a lui swamp ---cel putin pe snow ma scotea din minti cu awp-ul ....oricum va urasc numai pe server Smile nu am absolut nimic cu voi in real life ---simteam nevoia sa ma exprim ...deci daca aveti antipatii sau simpatii ( de exemplu fff multi au simpatii pt alexa Smile) ) astept sa va exprimati ....Tongue
what is this?
poi uite playa de ex ...citeam pe forum ca zuzu a mai starnit antipatii si pun pariu ca si altii ----adica sunt si io curios...poate nu m-o suporta cineva Smile poate si u enervezi pe cineva ...cine stie....daca ai parerea ca nu e de bun augur topicul sterge-l ...nu ma supar
ma enerveaza urmatorii: danutzz , sm!ley , han si toti mucosii care isi dau aere si se baga unde nu le fierbe oala!
nu simpatizez pe nimeni!
nimeni :|
absolut toti mi`s prieteni Big Grin
esti sigur?
cine nu ma suporta pls"sa postati aiciBig Grin"!SmileTongue
*A.O.T Manutza* Wrote:cine nu ma suporta pls"sa postati aiciBig Grin"!SmileTongue
NU POT SA TE MINT......CHIAR NU TE SUFAR !!!!!
safta Wrote:
*A.O.T Manutza* Wrote:cine nu ma suporta pls"sa postati aiciBig Grin"!SmileTongue
NU POT SA TE MINT......CHIAR NU TE SUFAR !!!!!
Stiu asta..ma gadeam k poate mai sunt si altii!!
ikks Wrote:absolut toti mi`s prieteni Big Grin

si eu? :o
atata timp cat nu ne injuram si pastram un pic de respect unul pentru altul.. suntem prieteni Smile
intotdeauna lasa loc de salut Tongue
salut ikks
I LOVE YOU ALL >Big Grin<
Pages: 1 2 3 4 5