Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pe cine nu suportati pe server :)
#46
D1sc0n3cT Wrote:pe b3by Big Grin sincer joaca numai si numai pt rank Sad

ala ii GradinarU...il stiu multzi cu numele asta..si ii un RATAT cu "R" MARE =))
#47
off topic

da sa ma informez si eu...exe sau k^ are ban pe forum sau dc nu mai posteaza?Smile)...si felicitari alauia care ia inchis guraSmile)...pakt k numa aqma Wink
#48
i-am dat pt o periodata nedeterminata .. deorece incepea sa jigneasca lumea pe forum! .. totusi in scurt timp ar trebui sa il scot! deci bucurati-va de liniste pana nu apare

PS: oricum am impresia ca no sa stea mult pe forum pana o sa se aleaga cu un nou ban
#49
huh :"> ce bine ca nu mai joc asha de mult cs in ultima vreme Big Grin daca jucam, cred ca nu eram placut. cel putzin impresia asta o am eu, dupa ce am jucat de cateva ori si miam luat ban-uri degeaba si alte kestii Sad

oricum, nu are rost sa se certe lumea de la un joc. daca vatzi intalni toti la un suculetz atzi fi amici ;d
#50
asa-i sa jucam in armonie Smile)
#51
yo sincer nui suport pe cei kre ma numesc fragar , este un admin pe nume zuzu si un player pe nume ha0S^ dar numai din acest motiv ...
#52
savvy Wrote:yo sincer nui suport pe cei kre ma numesc fragar , este un admin pe nume zuzu si un player pe nume ha0S^ dar numai din acest motiv ...

spuse fragaru Smile)
#53
=)))
#54
zuzule lasama frate Smile)))) mereu tre sa fiu in echipa ta sau sunt prea bun pt tine :>?
#55
savvy Wrote:zuzule lasama frate Smile)))) mereu tre sa fiu in echipa ta sau sunt prea bun pt tine :>?

Tatal meu o fost pe la maicata in vizita de imi spui frate? .. cred ca amic ar suna mai bine.
Sa zic ce cred eu despre tine : toata ziua joci cs , de cele mai multe ori am observat ca te bagi la echipele cele mai bune , esti un zeu al hartilor gen snow ..etc , daca esti in top 15 nu inseamna ca esti printre cei mai buni 15 playeri de pe server .. deoarece un criteriu mare dupa care se face topul ala e numarul de fraguri .. nu ratia! si ca o parere personala ..sunt cel putin 50 de jucatori mai buni ca tine pe serverul asta ... daca echipa mai buna bate echipa mai slaba ..atunci nu insemana ca un player din prima echipa e mai bun ca unul din a 2 ..deci nu compara jocul de echipa cu jocul solo ... pt mine esti un jucator mediu .. fac 1 vs 1 cu tine la orice ora dar pe o miza ... asa pe nimica nu merita sa imi pun castile pe urechi pt tine , deoarece imi cunosc limitele si am batut jucatori mult mai buni ca tine .

PS: oricum cu ocazia asta o sa solicit la urmatoarea conferinta sa se bage un plugin care sa echilibreze echipele atat cantitativ , cat si calitativ ... ca sa nu se mai ajunga la situatii de echipa fragarilor VS echipa sperantelor .
#56
Zuzu Wrote:
savvy Wrote:zuzule lasama frate Smile)))) mereu tre sa fiu in echipa ta sau sunt prea bun pt tine :>?

Tatal meu o fost pe la maicata in vizita de imi spui frate? .. cred ca amic ar suna mai bine.
Sa zic ce cred eu despre tine : toata ziua joci cs , de cele mai multe ori am observat ca te bagi la echipele cele mai bune , esti un zeu al hartilor gen snow ..etc , daca esti in top 15 nu inseamna ca esti printre cei mai buni 15 playeri de pe server .. deoarece un criteriu mare dupa care se face topul ala e numarul de fraguri .. nu ratia! si ca o parere personala ..sunt cel putin 50 de jucatori mai buni ca tine pe serverul asta ... daca echipa mai buna bate echipa mai slaba ..atunci nu insemana ca un player din prima echipa e mai bun ca unul din a 2 ..deci nu compara jocul de echipa cu jocul solo ... pt mine esti un jucator mediu .. fac 1 vs 1 cu tine la orice ora dar pe o miza ... asa pe nimica nu merita sa imi pun castile pe urechi pt tine , deoarece imi cunosc limitele si am batut jucatori mult mai buni ca tine .

PS: oricum cu ocazia asta o sa solicit la urmatoarea conferinta sa se bage un plugin care sa echilibreze echipele atat cantitativ , cat si calitativ ... ca sa nu se mai ajunga la situatii de echipa fragarilor VS echipa sperantelor .
deci a dato prea bine zuzu aici Smile astea is reguli dupa care se ghideaza multi playeri de cs Wink din pacate :|
#57
ahahhahahahhahahaha=)))) echipa sperantzelor=)))Smile))))=)))) asta ii cea mai tare pe kre am auzito=)))))

dada de plugingu ala de care zici u zuzu ii ff eficient pe hartzi mari...da knd esti pe snow sau pe india sau mai stiu eu pe ce harta small si esti ct si te trezeshti tero ii un pic cam incomod...knd nu mergea u-s am intalnit si servere care aveau treaba asta si era enervant....la 2-3 ture ma muta dintr-o echipa in alta:|
#58
ce de-a proza la topicul asta
#59
cica tatal meu a fost la maica-ta in vizita Smile)) hhahaaah
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#60
cat mai multe sa am si eu motive sa zambesc !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)