Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O intalnire intre jucatori
#31
PyR(o) Wrote:pai da...deacord cu gogu...da pune totzi bani..si ii cumparam si la Danutzz un biled DUS pana la tg muresh...vreau sa il mai vad pe sklembar si pe ikks...si logic vreau sa ma intal cu aia de la me din clan..cel mai mult cu Tutun si Han Big Grin

zuzu o zis k ma cazeaza la el o noapte si merem sa bem si sa f**** Smile) =))


sa vina din partea mea orice .. nu am nimica cu nimeni ..ma mai enervez si eu ...dar imi trece repede >Smile
#32
Incet incet ajungem la un punct comun...imi place Big GrinBig Grin as vrea cat mai multi sa posteze aici Wink pana acum ideea sa ne intalnim la tg.mures pare cea mai plauzibila Wink asteptam idei.dak o sa ne intalnim 10 oameni de pe u-s tot e bine Smile
#33
aoleoo ce mult e de la mine(tg jiu) pana la tg mures.......in centrul e si sibiul ......ce ziceti nu se poate asa ???.....acolo as venii 100 la 100.....ca sa mergi si u zuzu putin .....
#34
undeva mai aproape de preferabil in moldovaSmile poate mergem si la o sala de netWink
#35
nustiu daca pot merge pana la targu jiu la iasi nu e problema
#36
eu vin 100% daca e in moldova
la vatra dornei sau campu lung ce ziceti?
#37
acuma ne-am apucat sa vorbim si noi ca sa nu tacem ... cand facem o chestie deasta trebuie sa vorbim cat stam , unde stam , ce facem si cati vin 100% ... uite ce propun eu ..sa mergem la o cabana de joi pana duminica ...rezolv eu cabana cu 15 ron pe noapte de persoana ( dush ,apa calda , luxos , curat ..etc ) .. mergem de joi pana duminica aia vine aia vine 45 de ron cabana ... si de 55 de ron luam bautura si mancare .... sau cum vreti voi ..da io nu inteleg de exemplu veniti in mures .. sau mergem in sibiu , targu-jiu ..etc ... daca mergem asa tre sa ne rezolvam cazare sau ceva..sau voi va ganditi doar sa mergeti asa pentru cateva ore ... sa bem o bere 2 , 3 ,etc si dupa sa ne intorcem? .. atunci nu va bazati pe mine ... ca no sa ma deplasez din oras numai pentru cateva ore ca sa va vad cum aratati si sa beau o bere 2 , 3 cu voi .. nu merita drumu.. asa ca hotarativa cu toti ce facem si ar fi frumos sa facem pana in septembrie ..ca in septembrie am 4 nunti si 6 restante la facultate si nu prea pot

PS: daca e sa facem ceva , atunci sper ca o sa fim cer putin 10 persoane
#38
sunt de acord cu zuzu cu ideia de joi pana duminica e ok doar ca eu vreu in moldova undeva la munte deci maxim 300km nu prea am cum mai mult
Vatra dornei as putea sau la brasov da nu prea cunosc brasovu doar oleaca centru. In rest nu prea as vedea unde se exclude la mare e mare distanta si e costisitor

Facaem o conference cu cine vrea sa mearga sa vb despre ascest lucru?
#39
Deci pana acum zuzu a venit cu cea mai buna idee parerea mea a zis ceva cu adevarat Wink acum sa vedem dak e lumea de acord Wink.....postati fiecare pareri
#40
K sa rezolvam problema asta o conferinta ar fi ideal k asa pe forum nu ajungem la nici un consens....care e interesat face o conferinta si discutam nu??ce ziceti
#41
Deci am vb cu gogu si am hotarat ca cel mai bine ar fi la brasov eu zic ca e foarte bine acuma ramane sa vedem cine vrea si cine nu care este de acord cu ideea cu brasov pentru un weekeend sa dea add la YM sklembar sa vb si sa facem o conference cu ocazia asta il rog pe zuzu sa scoata ignoreSmile

propun conference sa fie DUMINICA LA ORA 22:00 [maine]
#42
Da noi ne-am interesat si de cateva pensiuni...dar neam gandit k o conf ar fi ideala sa vb Smile dati add lu sklembar si vedem care vine 100% cati bani unde etc
#43
deci maine la 10 sa fiti toti acasa nu ca unu are treaba altu pleaca nush unde .....sa vobim pe bune
#44
nu vin...nu ma pot deplasa sry
#45
nici macar in iasi ?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)