CS.U-S.RO

Full Version: O intalnire intre jucatori
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Guest

Yo subsemnatul gogu propun o intalnire intre jucatori cat de cat vechi de pe u-s...ar fi interesant parerea mea...astept niste pareri despre orasul in care sa ne intalnim sau depinde fiecare sa vina cu niste propuneri Wink
daca veniti in bucuresti ar fi chiar tare Smile) .....stiu facem o tabara de cs pe la mare Smile)) hahah
haideti in mures sa va imbat Big Grin

Guest

buna idee lupo sper sa ajungem totusi la un consens Wink toti
imi iau eu carnetu cat de curand..si am zis k dau o tura pana in Iasi sa vad unde ii serv Wink)

faza cu marea ii foarte tare Big Grin...da trebuia stabilita dinaintea verii...poate mergem la munte de revel=))
cred ca mi-ar spune prietena ca sunt nebun ....parca vad situatia ....unde pleci ....a poi ma urc in masina si ma duc nu stiu unde prin romania ....sa ma intalnesc cu toti de pe srv de cs Smile) ar fi mijto sa ne vdm pe un teren de paintball sau la un laser arena .....sa vdm acolo cine e cel mai indemanatic Tongue
care duce mult la bautura sa se prezinte in TG JIU !!!!.......ba ce tare ar fii dak ne-am intalnii......l-as face pe zuzu pe playa varza numai jack cu redbull......sa fim rachete toti.....ar fii belea......

Guest

Deci vreau sa spun k lupo la capitolul idei sta cel mai bine si faza cu revelionul e tare Wink,dar haideti sa ajungem toti la un numitor comun si chiar sa ne intalnim,nu doar faze de genul ar fi..... sau o idee super e.....parerea mea k faza cu muntele e cea mai tare pana acum Wink si s-ar putea realiza Wink acuma daca si voi playeri de pe u-s vreti sa ne intalnim WinkBig Grin
asa e .........ar fii bine sa ne intalnim undeva prin centrul tarii ca nici cui nu i convine sa vina de la el de acasa pana in iasi sau alfel......va tine sa mergem luna viitoare la mare ?.....ce ziceti
safta Wrote:asa e .........ar fii bine sa ne intalnim undeva prin centrul tarii ca nici cui nu i convine sa vina de la el de acasa pana in iasi sau alfel......va tine sa mergem luna viitoare la mare ?.....ce ziceti


Tg-mures e in centru Romaniei .... va astept Big Grin
aoleuSmile)...bofa pt mine pik ideea cu luna viitoare...am 2 zile ne nashtere, 1 nunta si 1 majorat + k is cu sc de shoferi sa nu mai vb k is lefter din Grecia Smile)

Guest

Toti la zuzu mergem la Tg.Mures Smile in centrul tari corect Wink yo unul is de acord Wink si ideea lu bofanel e buna Smile sa vedem ce o sa iasa pana la urma Wink
mda.....dar sa mai vorbeasca si alta lume nu numai io gogu zuzu evo ........si veniti cu idei si popuneri
apropo pyro cu u o sa ma intalnesc ca esti din hd io din tg jiu ...o sa vin pe la u odata(nu e pb am carnet am masina) .....dar nush cum facem pe unde sa ne intalnim...ce zici ??
in parkre la Real fara egal Wink)

yo stau in deva Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9