CS.U-S.RO

Full Version: O intalnire intre jucatori
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Guest

Bofanel yo ma bag Smile dar sa facem o conferinta sa stabilim exact....zi o ora cand sa facem o conferinta Wink.dak o sa fim 5 si o sa tragem o bauta de vro 2 nopti tot e bine Wink
e bine atunci.....asta o sa fie cam pe la inceputu lu septembrie ......dak sunt toti de acord ......si o sa stabilim cu o saptamana inainte de tot ....cati bani near trebuii pe unde neam caza etc....important e sa mearga lumea Wink

Guest

Fix asa gandeam si yo tot pe la inceputul lui septembrie Wink mai avem timp sa stabilim toate detaliile Wink mai postati aici cine mai vine Smile
inceputu lu septebrie...va ador...Smile):X:X:X :oops: :oops: :oops: atunci imi iau si eu carnetu Wink

Guest

Pyro cu sau fara carnet important e sa vii Smile dar cu toti speram sa iei carnetul k sa avem motiv de baut Smile)
au doamne deci uite cat o sa bem.....voi nici nu va dati seama cat o sa ne distram de tare mai baieti :X:X:X::X
pai dak nam carnet nu pot sa vin...k nam cu ce si nici cu cine...da il iau eu pana atunci

si de baut stai u chillSmile)...k nu ma cun...vin cu 3 stikle de wiskey dupa mine =))
wiskyyyy ???? :X:X:X::X:X pfoaaa doamne ...abea astept .....va rog io haideti toti zuzu pyro lupo gogu mai luati un prieten si e de ajuns ....ca rest nu ai cu cine

Guest

Deci pyro acu cand am auzit de 3 sticle de wiskey iti tin si mai tare pumni SmileBig GrinSmile trage tare si ia carnetul k sa ne distram SmileWink
pe la inceputul lui septembrie cred ca dau si eu de carnet...sa vad cand ma programeaza astia....dar posibil sa vin si eu in perioada aia Wink

Guest

Asa da...sunt din ce in ce mai multi care vor sa mearga Smile dak o sa ne intalnim mai multi o sa fie si mai distractie Big Grin
am permis de 2 ani si ......si va spun din proprie experientza ca o sa fie greu sa faceti romania cu masina incepatori in prima luna de cand aveti permisul ...de aceea eu nu cred in aceasta posibilitate Tongue .....dar hope sa fiti mai tupeisti ca mine si sa luati si permisu din prima Tongue !!! multa bafta
ohohohoho stiu sa conduc de la 10 aniSmile)...si aqma ii parchez la tata mashina cu frana de manaSmile) de ishi pune mainile in cap Smile)...eu am nevoie k sa fac asta legal=))...atata totBig Grin
pyro creca te-ai nascut in masina Smile)) de la 10 ani stii sa conduci Smile)
de at am inceput//...nam zis k eram expert..da knd avam 10 ani sio luat tata mashina...o dacie...si deatunc am inceput Big Grin>..incet incetBig Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9