CS.U-S.RO

Full Version: O intalnire intre jucatori
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Guest

Am un vecin care are 14 ani si scoate masina lu tacsu pe strada noaptea pe la 2 Smile nare o treaba...si conduce pustiul mai bine k multi soferi pe care ii stiu Smile
lupo Wrote:am permis de 2 ani si ......si va spun din proprie experientza ca o sa fie greu sa faceti romania cu masina incepatori in prima luna de cand aveti permisul ...de aceea eu nu cred in aceasta posibilitate Tongue .....dar hope sa fiti mai tupeisti ca mine si sa luati si permisu din prima Tongue !!! multa bafta

lasa lupo ca dak le ai putin cu condusu mergi fara ttreaba ....eu am permis de 7 luni si nu am treaba cu condusu .....la o luna doua de permis plecam noaptea la severin craiova si valcea .......dak ai minte in cap si iti cunosti masina f bine nu ai treaba
deci bagatima si pe mine in lista la cei care vin! si va dau o sugiestie ce ziceti sa dormim in corturi?
auzi ma sklembar da cine o zis ceva de dormit?=))
bine da sa stam undeva doar nu o sa stap pe straziSmile)
aoloo in septembrie la munte in cort ????? :O:O:O ......cam naspa.......luam noi o cabanutza ceva Wink ....numai sa mearga cat mai multi

Guest

scuze , dar eu nu pot veni. pe aceasta cale anunt ca voi pleca timp de 10 zile in tunisia si nu o sa mai fiu online pe server sper sa nu imi scoateti slotuletu Big Grin

Guest

Acuma sa mearga cat mai multi cu,cazarea rezolvam noi k nui problema Wink
G-o-G-u Wrote:Acuma sa mearga cat mai multi cu,cazarea rezolvam noi k nui problema Wink

ce rezolvi gogule cu cazare ... trebuie planificat dinainte ..unde cat costa si ce cumparam ..sau voi cand va intalniti ..atunci vreti sa planificati la ce cabana mergeti si ce cumparati ( mancare, bautura..etc )? ... am mai facut io deastea acuma vreo 2-3 ani cu o gasca ..de am mers la cabana cu vreo 5 kilograme de mici si vreo 5 de pulpe de pui ...si am uitat gratatu acasa Big Grin ..
corect astea care vin cu masina ei pot sa aduca mai mult doar nu o sa aducem astea care vin cu trenu gratar sau mai stiu eu ce
si io dak vin cu masina vrei sa vin cu casa dupa mine ? Smile) Smile) iau si io ce pot .....nu e un supermarket in brasov oare ?????
mah...uite ce zic eu...sunatzi la vreo cabana interesatziva cat costa si etc...ce conditzii sunt....dupa aceea ii spunetzi perioada knd am dori sa mergem si sa facem rezervare pt cate persoane vor sa vina...dak is 2,3 in + rezolvam noi acolo nui problema...dupaia....ne intalnim inainte sa merge la cabana prin un orashel ceva si facem totzi cumparaturi...dupaia mergem la cabana si bla...k aia care cu trenu ii putem lua cu mashina pana la cabana sus Wink
n-ati inteles nimica ..oricum nu ma mai chinui sa va explic ca eu oricum nu pot veni in septembrie ca am 6 restante de dat la facultate si 4 nunti :|
trebuia sa zici si u zuzule asa de la inceput.....nu facem rezolvam rezervam bem dregem......acu spre finalizare toti nu pot......exact ce am zis .....nu ai cu cine decat 2 3....sa fim seriosi dak ar vrea oricine si-ar putea rezerva 3 4 zile pt o distractie.....
Zuzu Wrote:acuma ne-am apucat sa vorbim si noi ca sa nu tacem ... cand facem o chestie deasta trebuie sa vorbim cat stam , unde stam , ce facem si cati vin 100% ... uite ce propun eu ..sa mergem la o cabana de joi pana duminica ...rezolv eu cabana cu 15 ron pe noapte de persoana ( dush ,apa calda , luxos , curat ..etc ) .. mergem de joi pana duminica aia vine aia vine 45 de ron cabana ... si de 55 de ron luam bautura si mancare .... sau cum vreti voi ..da io nu inteleg de exemplu veniti in mures .. sau mergem in sibiu , targu-jiu ..etc ... daca mergem asa tre sa ne rezolvam cazare sau ceva..sau voi va ganditi doar sa mergeti asa pentru cateva ore ... sa bem o bere 2 , 3 ,etc si dupa sa ne intorcem? .. atunci nu va bazati pe mine ... ca no sa ma deplasez din oras numai pentru cateva ore ca sa va vad cum aratati si sa beau o bere 2 , 3 cu voi .. nu merita drumu.. asa ca hotarativa cu toti ce facem si ar fi frumos sa facem pana in septembrie ..ca in septembrie am 4 nunti si 6 restante la facultate si nu prea pot

PS: daca e sa facem ceva , atunci sper ca o sa fim cer putin 10 persoane


acuma vezi? am zis de la inceput .. oricum no sa faceti nimica ..parerea mea .. sa fim seriosi ..daca e sa mergem la o cabana trebuie sa fim cel putin 10 ...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9