Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O intalnire intre jucatori
#16
atunci care sta la unedoara ???
#17
pai eu stau in hunedoara...in judetz..Deva ii la cam 20 de km de hunedoara orashu...si Real ii cam pe la mijloc Big Grin
#18
hai la iasi , fac cinste !
#19
haha zuzu..auzi in mures sa ne bati....tot timpul ai crezut ca esti imens Smile)...eu arat ca un tren in deraiaj Big Grin
#20
ce necaz imi e ca e asa departe iasiul de mine .Sad(....dar tot incerc sa vin odata la voi, dar numai dak ne intalnim si noi la o bere ........la zuzu nu ma duc ca poate ma bate deocamdata nu am decat 38 la cald Smile) =)))) =))))).......cand oi ajunge ca el 42 43 atunci da vin Smile))
#21
ia praf o luna sa vezi ca faci 48 =))
#22
nu pe bune .......dar acu serios hai sa ne intalnim ma toti .....app playa unde stai ??....
#23
nu trebuie bratu mare ca sa bati pe cineva Tongue ......un picior bine plasat Big Grin .....lasand la o parte asta sper ca stiti ca este aproape imposibil sa ne vdm nu ? Smile
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#24
sa lasam bataia de cap Tongue , la mare pe litoral impusti mai multi iepuri odata Tongue zic eu !
#25
playa Wrote:haha zuzu..auzi in mures sa ne bati....tot timpul ai crezut ca esti imens Smile)...eu arat ca un tren in deraiaj Big Grin

de ce tie frica daca n-ai facut nimic? Smile) dnd.. aiurea .. acuma glume peste glume ..dar nu ati fost in stare sa va intalniti toti adminii din iasi ...si acuma vreti sa ne intalnim toti din toata tara ... oi trai sa o vad si pe asta Wink
#26
Yo raman la parerea mea k la zuzu la tg.mures ar fi cel mai indicat in centrul tari Wink si nu va temeti k nu va bate zuzu Smile si dak sare noi suntem mai multi Smile))Smile)) yo zic asa sa ne intalnim la sfarsitul lu august la tg.mures la zuzu...astept pareri pro si contra Wink sau alte idei Wink
#27
G_o_G_u Wrote:Yo raman la parerea mea k la zuzu la tg.mures ar fi cel mai indicat in centrul tari Wink si nu va temeti k nu va bate zuzu Smile si dak sare noi suntem mai multi Smile))Smile)) yo zic asa sa ne intalnim la sfarsitul lu august la tg.mures la zuzu...astept pareri pro si contra Wink sau alte idei Wink

inceput de septembrie ;Wink
#28
eu am vrut sa ma intalnesc dar nu prea s-a putut...dar la toamna ma voi intalni....pana acum m-am intalnit doar cu dream si am baut o bere si pe og darius l-am vazut pe strada dar nu eram sigur ca e el...si mi-a confirmat mai tarziu pe net ca el era. la toamna vreau sa ma intalnesc cu dj ca tot ne promitem de mult ca ne vedem....si poate cu care ar mai fi din iasi....dar daca fac rost de o rozeta vreau sa ma intalnesc si cu danutzZ Smile)
#29
playa cand vii la facultate in Iasi...vb si fac un drum pana in Iasi sa ne intalnim sa dai o bere Smile) SmileWink...totusi chiar dak ar fi mai fain sa ne intalnim mai multi Smile yo raman la parerea mea Smile in august sau la inceput de septembrie la tg.mures la zuzu Smile astept in continuare alte pareri sau comentarii la parerea mea
#30
pai da...deacord cu gogu...da pune totzi bani..si ii cumparam si la Danutzz un bilet DUS pana la tg muresh...vreau sa il mai vad pe sklembar si pe ikks...si logic vreau sa ma intal cu aia de la me din clan..cel mai mult cu Tutun si Han Big Grin

zuzu o zis k ma cazeaza la el o noapte si merem sa bem si sa f**** Smile) =))


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)