Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O intalnire intre jucatori
#46
se alege prafu....asta e......macar am incercat ....nu ai cu cine
#47
Dispus pentru orice intalnire in Iasi Big Grin
#48
nu ai cu cine sa faci degeaba nu sunt doritori
#49
cum vretzi voi...yo oriqm knd imi iau carnetu dau o tura prin tzara si tot ma vad cu vreo catziva dintre voi Wink
#50
Ba...asta e yo am incercat si chiar am vrut sa ne intalnim...sper sa ma intalnesc la o bere macar cu playa dak o sa vrea si cand o sa am mai multi bani poate trag o fuga pana la tg.jiu la bofanel si manutza dak ma primesc si am loc unde sa stau.bft all in continuare
#51
G-o-G-u Wrote:Ba...asta e yo am incercat si chiar am vrut sa ne intalnim...sper sa ma intalnesc la o bere macar cu playa dak o sa vrea si cand o sa am mai multi bani poate trag o fuga pana la tg.jiu la bofanel si manutza dak ma primesc si am loc unde sa stau.bft all in continuare


n-ai cu cine ..sunt cativa ..in rest .... nui lasa parintii ca altfel nu-mi explic ... eu veneam in iasi sau tg-jiu dar sunt singurul admin din mures si mie groaza de drum ca o sa vin singur .. ca eu nu degeaba v-am zis sa veniti in mures ...ca tg-jiu veneati 2 ( manutza si bofanel) si din iasi veneati mai multi ..si nu veneati singuri pe drum .. daca virusflo nu era magar si mai eram prieten cu el ..atunci ma urcam in tren cu el ... luam un bax de bere si trecea repede ....dar asa singur ..foaie verde ... oricum e chestia de cateva saptamani pana iau carnetu si dupa o sa discutam din alt punct de vedere Smile .. si inca ceva ..daca o sa fie vreodata sa ne intalnim mai multi .. trebuie sa rezolvam o cabana sau ceva ...ca eu nu cred ca isi permite careva sa tina 10 oameni sa doarma in casa lui ..ca banuiesc ca nu aveti 5 dormitoare si vila cu 3 etaje.
#52
stai relax...k din deva is tot singuru admin :-j...si la me ii la fel chestia...pana imi iau carnetu Wink...k dupaia nui probl...k iau pe un prieten deal meu sau poate chear pe pr mea...si vin eu...de luni adik de azi ma apuc de scoala si in 1 luna maxim am carnetu Wink
#53
si unde ne intal imi iau eu laptopu sau merem la o sala..sa vedem dak fiekre chear joak asha de bine k pe server Smile)...sa vezi atunci =))
#54
mda.......eu zic ca tot o sa ma intalnescu cu zuzu si alti playeri pt ca o sa plec odata de acasa cu pr ietenii la drum nush de ce dar simt io asta .......pyro cu u sg o sa ma intalnesc pt ca trec io prin deva candva....mai plec din tara si am drum deci.....inainte sa plec imi lasi un nr de tel si ne intalnim undeva .....sg loc pe care il stiu mai bn e acolo unde vin microbuzele langa MCdonalds si real sau bila ceva de genu ......
#55
dada perfect..acolo in gara la Mcdonalds
#56
hmm ....imi cer scuze ca nu am putut sa ajung la conferinta ....daca hotarati ceva concret ma anuntati si va spun daca pot sa vin .....cam la mare si in brasov desi e ceva de mers din bucuresti pot sa vin ....oricum ...daca e... probabil o sa il iau si pe bullu daca poate dar....trebuie o cazare ceva ca nu pot sa bat juma de tzara ....mai dau si bani pe motorina ca sa ne vdm intr-o parcare sau la un baruletz la o bere va dati seama Smile ....ar fi mijto ceva gen la munte intr-una din statiunile autohtone predeal busteni etc. pt ca acolo sa zicem ca ai ce face .....oricum daca hotarati ceva ma anuntati si va spun daca pot sa merg sau nu .....
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#57
Fiecare dintre noi a avut cateva idei bune...dar cum a zis zuzu suntem putini care merg si pe restul nui lasa mama si tata Wink nici yo nus chiar asa mare am 17 ani da la mine nu se pune problema sa nu ma lase parinti Wink poate intr-un an,doi cand o sa mai creasca si ceilalti o sa ne intalnim Wink
#58
am o intrebare serioasa ......care poate venii la brasov ?.....eu cu lupo si bullu venim .....zuzu evo gogule ce ziceti ?....ca sa stam vreo 3 zile la o cabana ceva ....ce ziceti?
#59
eu vam zis...vin doar dupa ce imi iau carnetu k sa am cu ce...k altfel nam cu cine veni:-s....miam luat carnetu si ii sterpelesc la tata mashina 1 sapt si vin oriunde...Big Grin
#60
vorba vorba dar nati hotarat nimica , am citit toate posturile , toti afirma ca vin si cand e stabilit ora locu tot merg vreo 10 oameni se trezesc doar 2-3 oameni


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)