Poll: Ati jucat cu coduri
You do not have permission to vote in this poll.
Da
54.55%
18 54.55%
Nu
45.45%
15 45.45%
Total 33 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ati jucat cu coduri???:D
#1
eu unu da Big Grin o singura zi
#2
am votat DA .......DECI CEI CARE AU VOTAT NU pot sa o tina pt ei .....nu cred ca e jucator care nu a jucat o data cu coade ......numai de curios
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#3
Smile) da... pff am luat si intr-o zi coadele de la bofanel..mi-a dat un server plin de codati cum am intrat cum am dat 4 hs... luat ban Smile) de atunci le-am sters Tongue
#4
Poate ma crezi,poate nu ma crezi bofanel prea putin conteaza nu am de gand sa te conving yo nu am jucat niciodata cu,coduri WinkWink
#5
intrun timp rupeam codurile pe srv din bt si yo si sklembar Smile)) :lol:
#6
vad ca e 50 50 .....ce sa zic decat sa va fie rusine astora care ati votat NU X(X(X(X(
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#7
safta Wrote:vad ca e 50 50 .....ce sa zic decat sa va fie rusine astora care ati votat NU X(X(X(X(
Smile) yo pt mine garantez pt restul nu pot Wink
#8
bofanel pe vreamea cand m-am apucat de cs eram prea mare sa mai joc cu coduri.....adica aveam vreo 21 de ani. cand eram mai mic tot timpul cautam dlh-ul updatat Smile
#9
si nu ai incercat asa niciodata sa joci ....ia ma cum o fii sa joci cu ele ? .....hai sa zic ca dak teai apucat cand aveai o varsta mai "coapta".....da pustanii astia ceilalti .........IN FINE SA LASAM LUMEA SA VOTEZE
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#10
Bofanel crezi k imi era greu sa zic k am jucat odata cu,coade :-?? dar chiar nu am folosit.De jucat cs intens m-am apucat de pe la 15 ani Smile adik de 2 ani.bft
#11
ce te face ferm convins ca am jucat cu cod?Big Grin.cand m-am apucat de cs, aveam o rasnita care mergea numai la software 800x600, la open gl lua foc drq.asa ca nu am avut cum sa bag cod.:-b si acu, in nici un caz.
#12
nu trebuie sa te simti nasol ca ai jucat cu cod....dar pe mine chiar nu ma intereseaza....am vazut altii in camin cum jucau....stiu despre ce e vorba [ma refer la wall] dar nu mi-am dat chiar niciodata interesul Smile
#13
da mah da....exact aqm un an knd miam luat laptop...miam bagat cs si miam luat coduri...am luat ban cam pe 50 de servere in 2 saptamani..luam toate serverele de pe cstrike.ro la rand...pana am intrat pe u-s....aveam cod deala urat....ii faceam pe totzi...so luat zuzu de mine...mio faqt poze mam sincronizat si nu mo prins...iam trim 5 poze in toate eram curat....iam zis k am fost in B desigur nu mo crezut da nu cont...miam scos codurile...si am realizat k am faqt o prostie....aia o fost prima si ultima....deci singura data knd aveam codBig Grin
#14
Am jucat si eu vreo 2 zile cu wall (asta acum vreo 6-7 ani) da nu-l foloseam la modu nesimtit, de spart capuri prin pereti. Dupa 2 zile de jucat cu wall, l-am scos si am realizat ca eram mai but ca inainte de a juca cu wall.
#15
da am jucat si eu cu coduri cateva zile anul trecut eram curios cu e :lol:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)