CS.U-S.RO

Full Version: ati jucat cu coduri???:D
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

Guest

eu unu da Big Grin o singura zi
am votat DA .......DECI CEI CARE AU VOTAT NU pot sa o tina pt ei .....nu cred ca e jucator care nu a jucat o data cu coade ......numai de curios
Smile) da... pff am luat si intr-o zi coadele de la bofanel..mi-a dat un server plin de codati cum am intrat cum am dat 4 hs... luat ban Smile) de atunci le-am sters Tongue

Guest

Poate ma crezi,poate nu ma crezi bofanel prea putin conteaza nu am de gand sa te conving yo nu am jucat niciodata cu,coduri WinkWink
intrun timp rupeam codurile pe srv din bt si yo si sklembar Smile)) :lol:
vad ca e 50 50 .....ce sa zic decat sa va fie rusine astora care ati votat NU X(X(X(X(

Guest

safta Wrote:vad ca e 50 50 .....ce sa zic decat sa va fie rusine astora care ati votat NU X(X(X(X(
Smile) yo pt mine garantez pt restul nu pot Wink
bofanel pe vreamea cand m-am apucat de cs eram prea mare sa mai joc cu coduri.....adica aveam vreo 21 de ani. cand eram mai mic tot timpul cautam dlh-ul updatat Smile
si nu ai incercat asa niciodata sa joci ....ia ma cum o fii sa joci cu ele ? .....hai sa zic ca dak teai apucat cand aveai o varsta mai "coapta".....da pustanii astia ceilalti .........IN FINE SA LASAM LUMEA SA VOTEZE

Guest

Bofanel crezi k imi era greu sa zic k am jucat odata cu,coade :-?? dar chiar nu am folosit.De jucat cs intens m-am apucat de pe la 15 ani Smile adik de 2 ani.bft

Guest

ce te face ferm convins ca am jucat cu cod?Big Grin.cand m-am apucat de cs, aveam o rasnita care mergea numai la software 800x600, la open gl lua foc drq.asa ca nu am avut cum sa bag cod.:-b si acu, in nici un caz.
nu trebuie sa te simti nasol ca ai jucat cu cod....dar pe mine chiar nu ma intereseaza....am vazut altii in camin cum jucau....stiu despre ce e vorba [ma refer la wall] dar nu mi-am dat chiar niciodata interesul Smile
da mah da....exact aqm un an knd miam luat laptop...miam bagat cs si miam luat coduri...am luat ban cam pe 50 de servere in 2 saptamani..luam toate serverele de pe cstrike.ro la rand...pana am intrat pe u-s....aveam cod deala urat....ii faceam pe totzi...so luat zuzu de mine...mio faqt poze mam sincronizat si nu mo prins...iam trim 5 poze in toate eram curat....iam zis k am fost in B desigur nu mo crezut da nu cont...miam scos codurile...si am realizat k am faqt o prostie....aia o fost prima si ultima....deci singura data knd aveam codBig Grin
Am jucat si eu vreo 2 zile cu wall (asta acum vreo 6-7 ani) da nu-l foloseam la modu nesimtit, de spart capuri prin pereti. Dupa 2 zile de jucat cu wall, l-am scos si am realizat ca eram mai but ca inainte de a juca cu wall.

Guest

da am jucat si eu cu coduri cateva zile anul trecut eram curios cu e :lol:
Pages: 1 2