Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cati virusi ati avut??
#1
cel mai mare numar de virusi pe care lati avut??Smile)
eu am avut ..941
#2
defapt ai avut 941 de fisiere infectateSmile.eu am avut vreo 20000 de miiWink.tot calcu era umplut.
#3
eu nu am avut virusi dar am facut un calculator la cineva care avea peste 28 700 de fisiere virusate sterse . asta ca sa-i arat cate fisiere sunt virusate inainte de a da format ... si e si pe forum parca cu numele blak Smile))
#4
eu am avut 3 mii si ceva de fisiere virusate acu cateva luni si o trebuit sa imi sterg tot si sa imi bag windowsul iar...
#5
ba nu stiu exact,dar stiu k am avut pc full de virusi SmileBig Grin adik aproape tot Smile) se vedea monitorul in 10000 de culori si nuante Smile)
#6
nu stiu..mie cand nu imi merge calcu bine...reintal win Big Grin
#7
destui cat sa reinstalez tot windowsu de la 0.
#8
MULTI !!
#9
in jur de 2600 si ceva...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
nu folosesc antrivirus deci nu am de unde sa stiu....cred ca am foarte multi ..........nu am nevoie atata timp cat am cd cu windows
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#11
la mine si anti-virusu avea virusi :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#12
=)))) danutz o fost cel mai tare =)))
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#13
eu ma bat cu ei acum :| si nu mai scap odata
#14
nici nu ai sa scapiSmile).ii gasesti in cookies.Smile). Daca rulezi o pagina des, ii iei instant, cu tot cu antivirus.
#15
0000.00.0.0


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)