Poll: Ati jucat cu coduri
You do not have permission to vote in this poll.
Da
54.55%
18 54.55%
Nu
45.45%
15 45.45%
Total 33 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ati jucat cu coduri???:D
#16
numi vine sa cred k ati jucat 2-3 zile sau deloc :-J




yo stiu k knd am vazut codurile leam rupt vreo 2-3 luni cu sklembar Smile)



recunoasteti k nui nik Tongue
#17
PyR(o) Wrote:da mah da....exact aqm un an knd miam luat laptop...miam bagat cs si miam luat coduri...am luat ban cam pe 50 de servere in 2 saptamani..luam toate serverele de pe cstrike.ro la rand...pana am intrat pe u-s....aveam cod deala urat....ii faceam pe totzi...so luat zuzu de mine...mio faqt poze mam sincronizat si nu mo prins...iam trim 5 poze in toate eram curat....iam zis k am fost in B desigur nu mo crezut da nu cont...miam scos codurile...si am realizat k am faqt o prostie....aia o fost prima si ultima....deci singura data knd aveam codBig Grin

ai intrat pe toate servere ..pana ai dat de un admin ca mine ..care nu te-o iertat ... zi asa ..ca mai fain suna Big Grin
#18
io de cand ma stiu cu coade joc ! sincer nu-mi imaginez cum puteti juca fara sa vedeti inamicii prin zid , sau sa trageti si sa nu merga glontu prin zona bostanului!
#19
Smile)Smile)
#20
prima oara acum 2 ani si 4 luni 8)
cand am auzit ca este pe ODC o kestie care se cheama OGC adica wall adica vezi prin pereti adica woooow
si ultima oara acu un an si 6 luni...tot cu wall.chiar si cu aim.luam ban dupa ban Tongue insa nu-mi pasa pt ca jucam cu nume false si aveam IP dinamic :twisted:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#21
Am jucat cu gl-loade cdhack si unu care era cu speed ... am jucat mult ... jucam la sala cu coade acolo am auzit de ele si rupeam serverele ... da asta acuma 1an jumate 2 de atunci nam mai jucat..
#22
Once you go hack,you never go back.Mai bine nu incercati daca nu ati jucat nici odata cu cheats.
#23
ma deci cand esti mic....n-ai cum sa nu joci cu cod.....fantezia aia ca vezi prin pereti...ca dai numa cap....nu te poti abtine sa nu le folosesti...dar le scoti dupa o perioada...ca iti dai seama ca esti nab fara ele
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#24
din totdeauna
#25
si acum joc cu ele Big Grin

#26
nope u am jucat niciodata cu coduri si sincer nici nu ma intereseaza sa joc cu coduri..nici mak ca sa vad cum e
#27
Nu am jucat niciodata.Tin minte ca am vrut odata sa vad si eu cu vad astia cu wall...si nam stiut sal activez.:-??
#28
de cand ma stiu joc cu cod
#29
Zuzu Wrote:io de cand ma stiu cu coade joc ! sincer nu-mi imaginez cum puteti juca fara sa vedeti inamicii prin zid , sau sa trageti si sa nu merga glontu prin zona bostanului!
TuTuNeL Wrote:de cand ma stiu joc cu cod
atunci ei su de cand ma stiu numai cu cod joc Smile))


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)