Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O intalnire intre jucatori
Big Grin dj dak vii la tg jiu la nunta la MArutza , sa ne anunti poate ne intalnim Smile
gogu u vara viitoare dai ptr carnet nu :> ?



Dak da..... la vara ne vedem in fiecare saptamana Smile)
G-o-G-u Wrote:Bofanel da ai mai vb cu cineva de pe u-s???care mai merge Wink hai sa facem o conferinta cu toti care is interesati Wink yo am zis asa dak numai facem faza cu muntele sar putea sa ma duc o zi sau doua la dmx,dar dak facem merg la brasov Wink


da am vb mai multi ......am zis ca o sa vb desprea asta la inceputu lu septembrie ......sa vedem care merg sigur si facem plan tot tot atunci ......deci numai sa mergeti
dj vii la tg jiu ? ......dak vii si nu lasi un tel sa bem o bere ar fii pacat .... sa vii atatia km si sa nu ne intalnim e rau .....ce zici ?.....manutza cand e nunta?
Pai da in primavara ma inscriu la scoala de soferi Wink pai si normal k in fiecare saptamana Smile
safta Wrote:
G-o-G-u Wrote:Bofanel da ai mai vb cu cineva de pe u-s???care mai merge Wink hai sa facem o conferinta cu toti care is interesati Wink yo am zis asa dak numai facem faza cu muntele sar putea sa ma duc o zi sau doua la dmx,dar dak facem merg la brasov Wink


da am vb mai multi ......am zis ca o sa vb desprea asta la inceputu lu septembrie ......sa vedem care merg sigur si facem plan tot tot atunci ......deci numai sa mergeti
e prea tarziu la inceputul lui septembrie ar trebuie sa hotaram din august care si cum,unde o sa mergem,cati bani etc Wink oricum yo merg 100 %,dar sa fim cat de cat macar vro 8 oameni si ar trebui sa facem o conferinta cam pe la sfarsitul lu august cu cei care au de gand sa mearga k asa dak vb pe forum nu prea rezolvam nik Smile
ok atunci vb cam pe la sf lunii 25 26 .......ca io cam atunci pot
el pizdosi de maximo de pe serverul asta! .. acuma am venit de la o cabana ..eu pana duminca raman singur acasa .... care are chef sa vina la o fecioreasca in mures ..sa vina aici .. dormiti la mine sambata !
Zuzu Wrote:el pizdosi de maximo de pe serverul asta! .. acuma am venit de la o cabana ..eu pana duminca raman singur acasa .... care are chef sa vina la o fecioreasca in mures ..sa vina aici .. dormiti la mine sambata !

dak ar fii muresu la 100 km de tg jiu as venii la 10 fecioresti :X:X:X:X
Zuzu de curiozitate cat te-a costat mini-vacanta asta la cabana unde ai fost u Wink?
G-o-G-u Wrote:Zuzu de curiozitate cat te-a costat mini-vacanta asta la cabana unde ai fost u Wink?

cabana e a unui prieten ... mancare + bautura + drum .. in jur de vreo 80 ron .. de luni pana vineri Wink
chiar ff ieftin :| yo plec maine la mare si crek deja am cheltuit vreo 5 mil :|
Zuzu Wrote:
G-o-G-u Wrote:Zuzu de curiozitate cat te-a costat mini-vacanta asta la cabana unde ai fost u Wink?

cabana e a unui prieten ... mancare + bautura + drum .. in jur de vreo 80 ron .. de luni pana vineri Wink
deci noi 3 zile cu 200 roni traim perfect dak e sa mergem Wink
Deci e aproape septembrie,ce mai facem mai facem intalnirea aia yo unul merg 100% astept sa vad cine mai vine Wink postati aici!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)