Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O intalnire intre jucatori
#91
ok atunci inchideti topicul......
#92
Dak nu merge un om adik zuzu asta nu inseamna k nu merge nimeni bofanel Wink nu inchideti topicul noi am hotarat la inceputul lu septembrie Wink pana atunci mai este o luna vedem atunci dak facem ceva sau nu....playa a zis k s-ar putea sa vina,pyro a zis dak ia carnetul si mai sunt cativa interesati.O sa redeschidem subiectul cam pe 20 august si atunci putem spune dak mai facem ceva sau nu Wink
#93
bine vorbim atunci ....Smile ....
#94
cel mai bine la anu in vara atunci isi rezolva toti cu carnetu si toate problemele si o sa mearga mai multi
#95
ce vara tutun cine stie ce o mai fii pe atunci .......eu in septembrie cred ca merg mai mult ca sigur.......
#96
am mai zis.. anu asta.. daca se face ceva in Iasi vin cu placere.. de deplasat nu pot.. Vara viitoare o sa am si eu carnet.. si vin unde vreti Smile
#97
ikks noi vb aici de ceva frumos : cabana 3 zile bautura distractie brasov.....nu cine vine in iasi la o bere ......aia poti sa zici la ai tai pe mess .......dak esti tare hai si u la bv
#98
distractie placuta.
#99
bofanel iti spun mai mult ca sigur ca atunci o sa mearga mai multi , toti o sa aiba masina si nu o sa fie problema Big Grin
TuTuNeL Wrote:bofanel iti spun mai mult ca sigur ca atunci o sa mearga mai multi , toti o sa aiba masina si nu o sa fie problema Big Grin

si crezi ca daca mergem vara asta ailanta nu o sa mai putem
Pana la vara se pot intampla multe Smile dak o sa fie sa mergem in septembrie o sa fie ceva frumos Wink dak nu asta e....macar noi cativa am incercat Wink dar sper si cred k o sa mergem cativa
gogule ai sa vezi ca te intalnesti doar cu lupo si bofanel Smile , disponibil in iasi ....
lasatii ma sa vad cum se descurca .. am fost la zeci de cabane ..si din propie experienta stiu ca de cabana trebuie vorbit inainte cu cateva saptamani ca sa rezervati cabana si sa vedeti cum e cu pretul .. nu uitati ca e vacanta si e cam full cu cabanele .. al 2 aspect e numarul de persoane ...degeaba zic ca vin multi la inceput ..si cand e vorba de rezervat cabana si alea alea ..mai mult de jumate se retrag din anumite motive ( asa se intampla intotdeauna.. e ceva normal)... eu am anuntat de la inceput ca in septembrie nu pot veni .... am vazut in topic ca dupa 20 august discutati despre excursie ... oameni buni eu la sfarsitul lui august merg la o cabana si am rezervat din 22 iulie .. si numa pe ultima saptamana din august avea liber ..dar in fine poate voi aveti cunostinte prin brasov si va rezolvati imediat cabana . oricum in caz ca mergeti va doresc distractie placuta !
nanu meu e din brasov si mie doar sami ziceti cati mergeti si se insereseaza el de cabana sau pensiune ce vreti doar sa vad ca mergeti
mah deci chestia cu pe vara viitoare nu ai ce sa stii cine mai e at pe server .......acum din cate vad gogu lupo edy eu mergem cam sigur mai luam fiecare un prieten si suntem 8(dak ia si evo carnetu vine si el) .....pai 8oameni ne distram de belea....cu cazarea nu e pb ca avem si noi cunostiinte pe acolo si punem sa vada cum sta treaba ......oricum asta o sa vedem mai atunci ....zic ca nu e in septembrie asa full ca nu e sezon de munte.....


APP: edy u care esti de pe server ce nick ai ?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)