Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O intalnire intre jucatori
safta Wrote:mah deci chestia cu pe vara viitoare nu ai ce sa stii cine mai e at pe server .......acum din cate vad gogu lupo edy eu mergem cam sigur mai luam fiecare un prieten si suntem 8(dak ia si evo carnetu vine si el) .....pai 8oameni ne distram de belea....cu cazarea nu e pb ca avem si noi cunostiinte pe acolo si punem sa vada cum sta treaba ......oricum asta o sa vedem mai atunci ....zic ca nu e in septembrie asa full ca nu e sezon de munte.....


APP: edy u care esti de pe server ce nick ai ?

ok atunci va doresc distractie placuta ..si sper ca data viitoare sa pot veni si eu Wink
zuzule ....dak vii u data viitoare promit ca vin si io ......am asa o ciuda pe u .......sa vii sa bei cu mine Smile) Smile)..........
bine ca inca nu stii Smile) sKlembarSmile)
se apropie luna septembrie.........care zice ca mai vine care zice ca nu ?......io unul zic ca vin 90 % .......mai dati cate un raspuns doua aici ca nu se supara nimeni !!!!
in 1 dau examen si 2 orash..dak ii in 3 am carnet...si dak ii in 21 luna asta imi vine prin poshta un cec de 10568 EUR de la RaiffeisenBankSmile) cashtigat da nu stiu cum=))))
lol evo....ce faci cu atatia bani ?
nu teai prins?..bn itzi dau un indiciu...imi iau in 3 (teoretic dak invatz) carnetu :-?
Ba yo deci merg tot in proportie de 90% Smile deci ce mai la deal la vale dak suntem oameni vin sigur WinkBig Grin nu cred k o sa convina nimanui sa facem asta in 5 oameni :| care vrea sa mearga sa posteze aici Wink
as veni dar nam cu ce ....Sad


gogu nu mai vii la mn ?Smile)
ba nu stiu ce sa zic Smile dak nu se mai face faza asta cu intalnirea intre jucatori de pe u-s crek am sa vin o zi sau doua Smile oricum mai vb pe mess Smile
G-o-G-u Wrote:ba nu stiu ce sa zic Smile dak nu se mai face faza asta cu intalnirea intre jucatori de pe u-s crek am sa vin o zi sau doua Smile oricum mai vb pe mess Smile

unde ai sa vii o zi sau doua ?
la mn in oras Big Grin
ok dmx si il iei si veniti cu trenu la brasov :X:X bem klumea
da Smile)):X
Bofanel da ai mai vb cu cineva de pe u-s???care mai merge Wink hai sa facem o conferinta cu toti care is interesati Wink yo am zis asa dak numai facem faza cu muntele sar putea sa ma duc o zi sau doua la dmx,dar dak facem merg la brasov Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)