Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRATAR
#76
DAM DE-UN GRATAR :> ?

+1 cu masina Big Grin
#77
scuze ca nu prea am mai intrat in ultima vreme pe sv si forum dar am ceva treaba si nu prea stau pe acasa..datimi si mie un semn de viata cand wa fi treaba....pls care vrea sa ma anunte dati add la YM un_dyablo Big Grin
#78
D&G, acest topic este de ceva vreme, iar ultimul post a fost pe Posted: 09 Oct 2009, 23:30 !


Daca tot veni vorba, ce ziceti ? Ne organizam pt un gratar (cand se va mai incalzi vremea)?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#79
abia ne adunam 10 la un fotbal si voi vreti gratar...


deci ascultati-l pe joker...cand is 18 grade iesim la gratar
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#80
Dragii mei prieteni, ce ziceti ne intalnim la un gratar la Ciric ? Ne chinuim cu acest gratar de 1 an si 1 luna :oops: :oops: oare chiar nu suntem in stare de un gratar ? Hai sa afcem acum cat mai avem timp disponibil si suntem mai toti in Iasi Big Grin Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#81
Deci dintre atatia playeri si admini, doar unul a dat un reply ca ar fi de acord :oops: :oops: de ce nu se inchide topicul daca tot se vorbeste in vant ? :oops: :oops:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#82
+1
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#83
Topic closed :!:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)