Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRATAR
#31
da chiar oameni buni Big Grin un gratarel ar merge perfect pe duminicaSmile deci? ce facem ? ne bagam sau vb de gratar doar asa virtual :-S
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#32
Eu unu m-am lamurit cu aceste gratare de cand trebuia Bogdanel#BuTca sa dea acel gratar (de mici / de bere asta nu se stie sigur ) de ziua lui /...... dar in concluzie luati-va parintii si ducetii la padure si aratatile ce stiti ca sa faceti pe acolo cu 3 lemne si bricheta lui bunicu ( zippo ) poate se hotarasc ca sa va dea si voua o bucata de carne sa v-o frigeti pe un carbune ... Sper ca Stiti si voi de glumitze ,,,,, eu cu glumitele ma refer la cei mai nefericiti care nu au haz in acea Zi :twisted: :evil: :lol:
#33
ai impresia ca ma face un gratar de bere? Big Grin

#34
faceti o lista cu cine dati gratar in primul rand si cine sunt invitatii !
ca sa stim niste limite !
va rog mult !
#35
Dupa cum vad, nu ia nimeni initiativa.

Hai sa hotaram: Vineri, 17 aprilie 2009.

Vineri(17/04)
Starea vremii:Cer senin
Minima:5°C
Maxima:20°C.

Strangem cate 20 de RON de om, mergem vineri dimineata in kaufland/carrefour/selgros, cumparam mici vin bere suc apa etc....si mergem pe cetatuia, breazu, bucium, unde vreti.


DECI! IN CONCLUZIE! Merge cineva????!!!!!!
#36
eu unul sunt dispusSmile + prietena mea Smile) ca acusi fac nunta Smile Tongue
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#37
Lista!


1.eq
2.darkclan+3.prietena
Si cam atat.E clar cu gratarele astea!
#38
haideti sa facem un gratar dum viit,adik pe 3 mai 09.se baga careva???
#39
sunt plecat la munte duminica Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#40
Eu la mare.
#41
Eu sunt satul de gratare :-j..altceva mai special..
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#42
BINE ATUNCI HAI CA SA FACEM PE 8 MAI .... POATE II MAI CONVENABIL CADE INTR-O VINERI
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(
> ca ii si ziua mea :roll: :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll:
#43
faci o cinste laur ? ;Wink ne prindem sau nu la o distractie ? nu e vorba ca esti satul de gratare jstSmile ar fi fain sa ne intalnim toti (TOTI)mai schimbam o vorba mai bem o bere mai mancam un mic foarte mic Wink)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#44
pe 8 mai ma prind si eu... cu vreo prietena Smile))))

#45
Pfai.Ziua lu Laur.Iese cu mahmureli.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)