Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRATAR
#61
OK ! Duminica, 5 IULIE .. Incercati cu toti sa vedeti ce program aveti. Haideti sa-l facem naibii odata.. Ce mama masii ne ia un an sa facem un gratar?

Propun pentru 5 iulie.. aveti timp sa va rezolvati treburile pana atunci. Cine e cu mine?
#62
Sunt de acord pe data de 5 Iulie sa se tina Gratarul


Bv IkkS


:wink:
#63
si eu la fel. !!! 5 iulie .

#64
Pro 5 IULIE !!
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#65
e bine.
#66
5 iulie la gratar. luati-ma exemplu. eu vin dupa operatie si tot vin. deci sa nu va aud cu scuze :lol:
#67
DjBOBO Wrote:5 iulie la gratar. luati-ma exemplu. eu vin dupa operatie si tot vin. deci sa nu va aud cu scuze :lol:
scuze dak deranjeaza intrebarea dar de ce te-ai operat ? asa sunt eu mai curios Sad

scz de offtopic Wink)
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#68
safta Wrote:
DjBOBO Wrote:5 iulie la gratar. luati-ma exemplu. eu vin dupa operatie si tot vin. deci sa nu va aud cu scuze :lol:
scuze dak deranjeaza intrebarea dar de ce te-ai operat ? asa sunt eu mai curios Sad

scz de offtopic Wink)

niste cicatrici/biopsii/habar nam cum se cheama pe talpa. aparute din senin acum 2 luni. 2 la stangu 3 la dreptu. sau umflat nu mai puteam/nu mai pot pasi si leam scos miercurea trecuta la stangu si maine le scot la dreptu.
#69
deci pe scurt Toata lumea este Destramata si nu se va face absolut Nimic ... asa ca va rog frumos ca sa imi urati Somn Ushor pt Duminik ca Sambata ma duc la o nunta ...


Take care !!!

:arrow: :arrow: :twisted: :lol:
#70
ce bulangii Smile)

o lasam pe weekendu viitor :? ?


uite cu ce idee vine ikks

- se face intr-o zi o intalnire de 30 de minute / 1 h .. unde ne intalnim toti si adunam bani pentru cumparaturi. banii fiind dati.. nimeni nu mai da inapoi.. ca pierde banii Big Grin .
#71
voua v-a bagat cineva in cap ideea cu grataru`

e buna si o intalnire la o bere
cum a fost aia de ziua fiicei lui Dj cand m-am facut praf
a fost prea fain.ne adunasem si multisori
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#72
In CIUCĂLĂUL MEU.. vine iarna si noi nu facem gratar..

Hai hai hai ... la un gratar.. un hrabuz.. la o ceva..

BA STATI CA MI-A VENIT SO IDEEA .. Haidem la un fotbal.. pe un teren sintetic.. Daca ne strangem 15 vine 10 lei de om pe 2 ore. Acolo sa vedem joc in echipa Smile) !
#73
nu mai dau nici o parere ... chiar m-am plictisit de acest asa Zis "gratar" .... eu va zis serviti apa impinsa de la robinet .. si jucati cs... ca si asa n'ai cu cine :lol:
#74
Smile)))
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#75
man , deci faza cu grataru e pe dubii !
oricine , poate da un gratar ! dar nu oricine merita ! acuma in general se cauta oamenii care merita!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)