Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRATAR
#46
fara mahmureli ca nu are omu baniSadSad da poate ne prindem toti si facem totusi un gratar ceva Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#47
De cheta nu ai auzit?Eu vreau sa beau cu Laur o bere de ziua lui chiar daca o dau eu :lol: . "Frecand menta si dand din cap vom izbavi"
#48
pai tocmai sidoSmile cand am zis sa ne prindem toti m-am referit la chetaSmile si sa vezi ce "chermeza" facem >Smile>Smile ca'n basmele cu Harap-Alb :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#49
nuuuuuuu eeee prea urata afaraaaaaaa sfaraie carnatu la soare , putzele isi arata ce-au mai frumos .... nu e vreme de gratar Sad
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#50
Mda exact cum zice si Catalin ca numai de gratar nu ne arde noua cand o sa vedem numai chestii ca la avatar-ul lui Catalin ... nu o sa vedem decat saliva pe jos ca sunt sigur ci o sa Curga Din Gura la toti ... cand vor vedea cate una mai buna pe langa ei ... decat sa facem gratar fara femeiii ... nu are rost ... sa ne uitam unu la c**u lui celalalt ... asa ca mai pe la iarna sa facem si noi grataru ala atunci nu mai vezi atata piele :lol: :wink:
#51
ce va mai bateti capul? eu zic sa nu mai facem nici un gratar ca oricum degeaba e..
#52
daca era sa vin veneam cu fumuie (daca era sa fie ceva organizat) dar..vb lu ikks nu va mai strofocati asa cu grataru ,daca intradevar vroiati sa faceti gratare de cand sa anuntat si pana acuma faceati 100 nu numai 1 ..da asa..luativa gagica catelu pisica si pe bunica si ducetiva fiecare in spatele blocului/casei faceti un gratarel micutz si va sare pofta Smile
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#53
o sa fie si gratar....asteptati Wink
#54
sunt sigur ca numai de mancat si de baut nu ne va fi.. e o intalnire de socializare.. sa ne cunoastem mai bine, sa stam de vorba, iar apoi vine gratarul , paharul, mingea, etc.
#55
sa nu uitam va rog ca avem un gratar de facut !!
#56
peste vreo 2 sapt incolo >Smile>Smile :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#57
iar peste 2 sapt ?Smile) m-am saturat de atatea gratare Smile)
PS: duminica asta vin in iasi Smile)
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#58
bun...daca vii duminica asta in iasi poate ne incingem. vedem spre sfarsitul saptamanii ce planuri are lumea si care o sa fie in iasi. si ne incingem Big Grin....keta la mine :lol:
#59
bun totusi o data sigura si HATARITOARE .. cand se va posta pe forum ????
#60
eu oricum nu sunt hotarat :lol: . adica nu am nimic de facut duminica, dar nu stiu daca sunt in iasi Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)