Poll: Romania Football Team
You do not have permission to vote in this poll.
Buna, ne calificam!
2.44%
1 2.44%
Bunicica, avem sanse la calificare!
34.15%
14 34.15%
Nu e buna de NIMIC!
63.41%
26 63.41%
Total 41 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Echipa Romaniei ERA Luce Jr.
da,sa stii!
daca Galamaz facea fata unor jucatori mari in Champions league si tu nu'l chemi sa vezi cum se descurca la nationala e urat, acum baiatu' pupa banca. asa ca bagam noi pe fitosul (care e stie fotbal totusi,dar nu e el fundas central) de Radoi , din cauza caruia am luat gol cu Albania.

Radu Stefan nu stiu cum sa tina astia de la Lazio de el sa ramana, nici cu salariu de 1 milion nu pot,si am citit un articol ca razvan nu'l cheama pt ca a refuzat ala de vreo 3 ori nationala deja.

in loc sa continue cu Torje , care s'a intors la nationala mica, el continua cu Florescu sa planteze floricele pe teren.

in atac tot il pune pe Bilasco , de parca el castiga la fel de multe dueluri aeriene contra nationalelor cum face in liga 1..si cum el nu reuseste sa faca ce poate face in liga 1, e degeaba in primu' 11.

si mai sunt niste tampenii facute de omu' asta care de mai bine de un an,el experimenteaza!n'are nici banca de rezerve aranjata.
YES, OH MY GOD
Reply
pheno Wrote:da,sa stii!
daca Galamaz facea fata unor jucatori mari in Champions league si tu nu'l chemi sa vezi cum se descurca la nationala e urat, acum baiatu' pupa banca. asa ca bagam noi pe fitosul (care e stie fotbal totusi,dar nu e el fundas central) de Radoi , din cauza caruia am luat gol cu Albania.

Radu Stefan nu stiu cum sa tina astia de la Lazio de el sa ramana, nici cu salariu de 1 milion nu pot,si am citit un articol ca razvan nu'l cheama pt ca a refuzat ala de vreo 3 ori nationala deja.

in loc sa continue cu Torje , care s'a intors la nationala mica, el continua cu Florescu sa planteze floricele pe teren.

in atac tot il pune pe Bilasco , de parca el castiga la fel de multe dueluri aeriene contra nationalelor cum face in liga 1..si cum el nu reuseste sa faca ce poate face in liga 1, e degeaba in primu' 11.

si mai sunt niste tampenii facute de omu' asta care de mai bine de un an,el experimenteaza!n'are nici banca de rezerve aranjata.
1.m-ai facut sa rad Smile))
2.Galamaz a fost chemat la nationala,doar ca nu poate intra nici in locul lui Tamas nici in locul lui Chivu care is jucatori de mare valoare.Tamas a jucat contra lu' Man U a scos un gol ca si facut la 2-2 in minutul 92.Aceeasi chestie e valabila si pt Radu Stefan.
3.Torje a fost lasat la nationala mica pt meciul de calificare.la urmatorul meci sunt convins ca va fi titular.
4.Bilasco a jucat si el alaturi de Galamaz in UCL si nu cred ca s-a facut de ras.Lucescu a incercat un sistem cu el in teren si nu a mers.era normal sa incerce sa schimbe ceva.in meciul cu Franta nu a intrat.
5.Is de acord cu Florescu ca nu are ce cauta la nationala.
6.Daca ai fi tu acolo in locul lui crede-ma ca nu te-ai descurca mai bine.Nu-l apar pe Lucescu stiu ca a facut greseli mari,dar niciunul din noi nu s-ar fi descurcat mai bine in locul lui!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
Eventual chemati ma dinamovistiii :lol: ca tot au batut aseara pe steaua .


Cat despre radoi, el chiar pune osu la munca nu i s-a urcat nimic la cap.

Ms'
Reply
wakkkK Wrote:Eventual chemati ma dinamovistiii :lol: ca tot au batut aseara pe steaua .


Cat despre radoi, el chiar pune osu la munca nu i s-a urcat nimic la cap.

Ms'
n-are sens sa suferim pe aici.Tabela spune totul!Salut
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
gogu Wrote:
wakkkK Wrote:Eventual chemati ma dinamovistiii :lol: ca tot au batut aseara pe steaua .


Cat despre radoi, el chiar pune osu la munca nu i s-a urcat nimic la cap.

Ms'
n-are sens sa suferim pe aici.Tabela spune totul!Salut[/quote


da 2-1 si un meci in care dinamo a cam avut noroc :lol:


pS:nu-s stelist.
Reply
hai norok razvane :lol: sa ne duce la euro/mondiale sau a 3 varianta acasa :lol:
Reply
Frate noroc/nenoroc.Noi ne-am urmarit scopul 3 puncte care erau extrem de valoroase pt noi!M-as bucura ca alti sa fie cu spectacolul si noi cu punctele!Salut
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)