Poll: Romania Football Team
You do not have permission to vote in this poll.
Buna, ne calificam!
2.44%
1 2.44%
Bunicica, avem sanse la calificare!
34.15%
14 34.15%
Nu e buna de NIMIC!
63.41%
26 63.41%
Total 41 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Echipa Romaniei ERA Luce Jr.
#91
pheno Wrote:nu stiu cat de sobru erai cand ai scris postul dar mutu si sapunaru nu vor mai aparea in era Lucescu Jr la nationala cred ca e deja destul de clar..

si mi s'a parut ca la mijloc cat au pasat au pasat mai bine dar nu au reusit sa ajunga la poarta..chiar daca au pasat mai putin..la noi cand pasam de fiecare data cand mingea ajungea la Florescu pierdeam si salut, sau dadea pasa inapoi.

Franta e pe val din nou, Benzema isi arata iar coltii. pierdem, clar.



Mutu e suspendat, sapunaru deabia si-a revenit dupa o accidentare Smile
Reply
#92
pheno Wrote:nu stiu cat de sobru erai cand ai scris postul dar mutu si sapunaru nu vor mai aparea in era Lucescu Jr la nationala cred ca e deja destul de clar..

si mi s'a parut ca la mijloc cat au pasat au pasat mai bine dar nu au reusit sa ajunga la poarta..chiar daca au pasat mai putin..la noi cand pasam de fiecare data cand mingea ajungea la Florescu pierdeam si salut, sau dadea pasa inapoi.

Franta e pe val din nou, Benzema isi arata iar coltii. pierdem, clar.
Nu te supara,dar esti pe langa subiect.Sapunaru a fost convocat,dar s-a accidentat si in locul lui a fost chemat maftei parca,iar Mutu o sa vina pt ca R.Lucescu realizeaza ca are nevoie de el si presat il v-a chema!!Nu stiu sincer unde ai vazut tu ca au pasat mai bine ca nu au avut niciun sut pe poarta si deabia doua suturi pe cadrul portii!!Oricum poate eu n-am dreptate ca am avut posesie mai buna,dar Ienei,Iordanescu,Viorel Moldovan toti au zis acelasi lucru sau poate ei nu se pricep la fotbal!!!Hai bafta si mai documenteaza-te si nu mai urmarii meciurile sacadat iti dau opinii disproportionate!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#93
Belarus daca scoate 4 puncte din dubla cu albania , 6 din dubla cu luxemburg si 3 din dubla cu bosnia , o sa se califice impreuna cu franta. Si avand in vedere ca au jucat cu "favoritele" grupei si a scos 4 puncte , eu cred ca au potential sa incurce albania si bosnia , de luxemburg nu are rost sa mai zic ca pe aia cam toata lumea o sa-i bata + ca pot sa ne mai incurce si pe noi si pe franta.
Reply
#94
Sincer nu m-a impresionat asa tare echipa asta.ma asteptam sa luam bataie sincer,dar am inteles ca victoria cu Franta a fost intamplatoare si a venit pe fondul dominarii franceze!Era mai bine sa jucam cu Bosnia in octombrie,dar na vedem ce o fi!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#95
daca vor victorie , sa joace la Botosani! aici se castiga numai cu 3-0 cand e vorba de nationala.
YES, OH MY GOD
Reply
#96
Romania, sub Burkina Faso si Gabon! Cea mai slaba clasare din ISTORIE in clasamentul FIFA!

Exista Gabon?! n'am auzit de ei dar iata ca's mai buni decat noi.

"si strigi ca nu se mai poate!"

rad si necunoscutii lumii de noi.
YES, OH MY GOD
Reply
#97
pheno Wrote:Romania, sub Burkina Faso si Gabon! Cea mai slaba clasare din ISTORIE in clasamentul FIFA!

Exista Gabon?! n'am auzit de ei dar iata ca's mai buni decat noi.

"si strigi ca nu se mai poate!"

rad si necunoscutii lumii de noi.




Da ,exista, mai uita-te si tu la cupa africii, daca nu ma insel joaca cousin de la rangers pentru gabon, daca am gresit sa ma corecteze cineva :mrgreen:
Reply
#98
m'am uitat la cupa africii cand a castigat Egiptul dar nu din grupe..

Cousin e la Larissa. nu femeia ci asa e o echipa din Grecia. A jucat la Rangers in perioada 2007-2008.

Dar da, joaca pt Gabon ai dreptate Big Grin
YES, OH MY GOD
Reply
#99
DA da meciu cu franta, pareri?
Reply
AM cateva pareri,dar iau ban daca le zic!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
Oricum era foarte clar ca or sa ne bata , puteau sa ne dea 4-5 in cel mai lejer stil.Oricum de apreciat au fost chivu,tamas si pantilimon(noroc de inaltimea lui si de paradele) , oricum romania in ultima perioada joaca foarte defensiv. S-a vazut diferenta de clasa , ei au jucat numai cu tineri si debutanti si noi cu cea mai buna echipa si tot ne-au batut . Oricum calificarea e compromisa
Reply
Diferenta de clasa e evidenta.noi nu ca Franta trebuie sa ne masuram fortzele.Noi trebuie sa surclasam echipele gen albania si belarus ceea ce nu am facut si de asta ne-am bazat asa tare pe meciul asta.Daca noi bateam in primele doua meciuri nu ne agatam asa tare de meciul de la Paris!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
eu nu inteleg ce tot va consumati atata :lol: :lol: :lol:
Reply
smantanosu#bD Wrote:eu nu inteleg ce tot va consumati atata :lol: :lol: :lol:

si la ce ai mai postat atunci?


nu va reusi nimic lucescu daca nu schimb 70% din tactica si lot.
mai incercam peste vreo 10 ani Smile poate imi va face copii mandri .
YES, OH MY GOD
Reply
Pheno de tine are nevoie nationala!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)