Poll: Romania Football Team
You do not have permission to vote in this poll.
Buna, ne calificam!
2.44%
1 2.44%
Bunicica, avem sanse la calificare!
34.15%
14 34.15%
Nu e buna de NIMIC!
63.41%
26 63.41%
Total 41 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Echipa Romaniei ERA Luce Jr.
#46
Eu unul pe mandorlini l-am vazut jucand doar cu doi atacanti fie Kone-Traore,Bud-traore.Deac l-am vazut doar in banda!Nu discut despre Dinamo,aici e vorba doar de nationala!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#47
gogu Wrote:Eu unul pe mandorlini l-am vazut jucand doar cu doi atacanti fie Kone-Traore,Bud-traore.Deac l-am vazut doar in banda!Nu discut despre Dinamo,aici e vorba doar de nationala!

bine ma . dai pace ca vad ca nu are rost. salut.
Reply
#48
eu nu inteleg ce tot zici ca n-are rost cand e asa cum zic eu Smile) Deac nu joaca atacant el joaca doar in banda.atacanti la cfr sunt ce-i enumerati in postul anterior
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#49
va bateti capul cu Torje ,Deac, Stancu jucatori care inca's tineri, Torje capitan la nationala mica,deci Sandoi ii stie valoare..cei 3 sa mai creasca putin, sa ramana constanti si vor fi de nationala. Lucescu stie si el ca ei pot dezamagi.

Anul trecut in UCL Galamaz si Maftei au facut meciuri foarte bune merita sa mai fie chemati la nationala.

ma mir ca nimeni nu a zis ceva legat de Dumitru Cardoso Smile)

aa da..si Florescu, HABAR N'AM CE CAUTA in nationala.

[Tamas si Radu Stefan au evolutii bune in acest moment la echipele lor, Tamas a dat si gol, Radu a fost si cel mai bun jucator al echipei intr'un meci sau mai multe.]
YES, OH MY GOD
Reply
#50
[Image: 1221-267838-caseta_cfr_cluj_unirea_urziceni.jpg]
Reply
#51
supercupa romaniei !!

deac e atacannt stanga... 4 3 3 cam asta e schema cfr-ului asta cand e titular

depinde ce il baga antrenorul!
Reply
#52
daca astia au jucat asa in super cupa cand kivuvu a dat gol din pozitie centrala!In fine e atacant,portar ce vreti voi!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#53
Un lucru e clar, cu beţivi si cu drogaţi nici locul 3 nu il prindem. Salut~ ;o
Reply
#54
sincer..e de kkt natioanala noastra..nu stiu..era mai bine cu Piturca.chema..doar jucatorii care erau in forma la ora respectiva.
Razvan Lucescu praf..! E baiatu lu tata si doar atat ! salut .
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
Reply
#55
o fi ei talentati dar nu au atitudine de mari jucatori.la o simpla atingere cad de parca i`a lovit trenul.nu fug dupa orice minge ca marii jucatori de la marile echipe si nu au nici conditie fizica...dupa prima repriza parca is leshinatzi totzi...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#56
Torje la Nationala \Big Grin/\:d/ :twisted:
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#57
"la nationala"
+ o selectie, joaca vreun minut?Smile)
Reply
#58
nu e vorba de asta,Torje nu a fost convocat pana acum pt ca e la Nationala de Tineret,care are sanse sa se califice la European si is 55% convins ca intra titular."Fiul lu' tata" are nevoie de o schimbare urgent si v-a incerca Torje dreapta!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#59
nu Roman e pe postu' lui Torje la nationala ?
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
Reply
#60
SI ti se pare ca Roman a facut meciuri stralucite cu turcia,macedonia,ucraina?
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)