Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Care este cel mai nebunesc lucru facut de voi ?
#16
pe la varsta de 5-6 ani bagam paie de suc in fundul broastelor si suflam :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#17
burlaku Wrote:am plecat acum 3 ani pe ceahlau de capul meu si m-am ratacit cam 7 ore... pana la urma am ajuns pe un drum marcat si mi-am continuat drumul:X
Tu cred ca stateai langa o cabana la vro 200 de m si zici ca te-ai ratacit Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#18
DARKCLAN!

asa se umfla broasca-n cur! =))

photo by Verde sau Vlad f.v.p. nu mai tin minte :lol: :lol:


Attached Files
.jpeg   danutzZ.jpeg (Size: 95.39 KB / Downloads: 278)
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#19
nepoate nu esti intreg la minte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#20
Pe la vro 9 ani eram la tara si nu vroiam sa fac baie si m-am ascuns sub pat Smile si-am adormit acolo.Intre timp m-a cautat juma de sat prin padure crezand ca m-am pierdut!!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#21
gogu Wrote:
burlaku Wrote:am plecat acum 3 ani pe ceahlau de capul meu si m-am ratacit cam 7 ore... pana la urma am ajuns pe un drum marcat si mi-am continuat drumul:X
Tu cred ca stateai langa o cabana la vro 200 de m si zici ca te-ai ratacit Smile)


3 ore si cateva minute mi-a luat sa gasesc prima cabana din momentul in care am gasit drumul marcat Smile) oricum.. asa experienta sa tot fie :X:X:X
Reply
#22
sa spun cel mai nebunesc lucru facut vreodata . . pff :lol: si acum mie rusine .. vara obisnuiam sa merg la tara la bunica si sa stau la ea , aveam vro 6 anisori si am mers sa vad si eu cum praseste in gradina , bunica avea pestelca si am zis ca ar trebui sa fie ceva misto acolo dupa pestelca asa ca mi-am luat inima in dinti si cand am vazut ca bunica era neatenta mam uitat sub poala ei . . si ghici ce era :lol: am priso in ziua fara chiloti :lol: tin minte si acum 3 ani radea de mine cu tot neamul de cea ce am facut dar na . . pacat ca a murit si nu mai poate sa rada Sad Dumnezeu sa o ierte .
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
Reply
#23
R.I.P :| [faza e tare Tongue]
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#24
Unde e lorri sa va povesteasca cum i-a murit bunicu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aia transforma ceva tragic in ceva mai mult ca penal si amuzant
LOOOOOORRRRRRRRRRRRRIIIIIIIII!!!!!!!!!!! :!: :!:
acuma sa va zic eu CEL MAI OBISNUIT LUCRU DIN VIATA MEA
Am mancat rahat din pelinca mea la varsta de 8 luni cred sau mai putin :lol: :lol: :lol:
scuze de imaginea creata :oops:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#25
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de asta ai tu atata bulan la cs Confusedhock: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#26
esti mare verde... un adevarat exempluSmile)
Reply
#27
MARE OM Smile))
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#28
Acum chiar ca ii "COLTUL VESEL" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Reply
#29
pe la vreo 13 ani ..am baut clor..Dupa un fotbal am mers la un baiatas ca a zis ca ne da apa..iese cu bidonu de 5 litri si eo am inceput sa beau..cand iam dat de gust oleak ..am inceput sa scuip bine ca nu am baut asa mult...unu se ingalbenise la fata.
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
Reply
#30
danutzZ Wrote:DARKCLAN!

asa se umfla broasca-n cur! =))

photo by Verde sau Vlad f.v.p. nu mai tin minte :lol: :lol:
nu esti normal la cap sa mor eu
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)