Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Care este cel mai nebunesc lucru facut de voi ?
#76
nush...i`am pus profei de franceza coji de seminte in buzunar in timp ce incheia mediile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#77
Am mancat mancare gatita de danutzZ
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#78
verde Wrote:Am mancat mancare gatita de danutzZ


gm :lol:

iaca o tinut de foame :mrgreen:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#79
Am facut contrabanda cu DanutzZ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#80
uite si manutzele mele :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[Image: desc824mare.jpg]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#81
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Iti sta bine Danutzz :lol: :lol: :lol: Te prinde bratara Confusedhock: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#82
zbor de la etajul 3.
Reply
#83
danutzZ Wrote:uite si manutzele mele :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[Image: desc824mare.jpg]



Lu danutz i-au pus catuse din alea categoria xxl la cum ii atarnaSmile)
Reply
#84
pt oameni grei
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#85
Am facuth parasutism pe autostrada Soarelui... Big Grin
Reply
#86
Acu o saptamana am aratat cucu la o fata si diriginta m-a pedepist cu 2 puncte la purtare si sa stau in banca o saptamana...
Reply
#87
n`am lasat`o pe o profa sa intre in scoala .. am inchis`o afara Smile) intr`a 4`a
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#88
aa...asta'vara am dat foc la 5 gaini Big GrinDar din fericire le-am aruncat in lac si .. si-au revenit
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)