Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentarii despre campionat AICI !
#31
pai am continuat aveam noi 7 0 si au iesit aia ....si apoi nu ca incepem de la repriza a doua =))) ........pai ori incep tot meciu ori de la repriza a doua da de la 7 0 nu ?....oricum jucam maine in cazu in care mai avem timp .....ca mai suntem si in alte competitii
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#32
eu zic ca trebuia continuat din punctul meu de vedere voi trebuia sa castigati deoarece ei sau pus spectator cand aveati 7-0 si toti aveati acelasi lag in cele 6-7 runde deci din moment ce sau pus specatator au perdut... bine na au avut si un motiv sa se puna spec da na ... cel mai bine e rejucare..
#33
edy Wrote:eu zic ca trebuia continuat din punctul meu de vedere voi trebuia sa castigati deoarece ei sau pus spectator cand aveati 7-0 si toti aveati acelasi lag in cele 6-7 runde deci din moment ce sau pus specatator au perdut... bine na au avut si un motiv sa se puna spec da na ... cel mai bine e rejucare..
asta am zis si eu rejucarea totala........dar din pacate sunt niste reguli de tot rahatu....joc cu laguri deastea pe u-s ( mai dai si jucatori afara ) cand putem juca pe server VAC ....asta e

asa si in + dak eu eram arbitru i descalificam direct .....cum sa i zici frate lui dj si lui pyro dute in m o r t i i m a t i i scoate parola f u t u t i g u r a m a t i i ....nu se face asa frate dar ma rog
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#34
defapt trebuiau descalificatzi nBk k au incalcat regulamentu knd au dat drumu la injuraturi nu se mai opreau



se amenintzau ei pe srv k stau toti in tg jiu si k unu e mai smecher k sta pe strada aia si k unu il cunoaste pe vandam tzantar si altu nu :-J
#35
acu am vazut Smile)) ce e cu hackside Smile)))Smile))) imi doream sa cad cu ei Smile) mai bine decat cu str16 WinkBig GrinSmile
#36
pyro putem juca inainte de ora programata cu nbk ?....adik pe la 20:00 ca la 21 00 au ai lu sklembar.. ?.....ce zici ?...noi nu putem la 22
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#37
safta Wrote:pai am continuat aveam noi 7 0 si au iesit aia ....si apoi nu ca incepem de la repriza a doua =))) ........pai ori incep tot meciu ori de la repriza a doua da de la 7 0 nu ?....oricum jucam maine in cazu in care mai avem timp .....ca mai suntem si in alte competitii

ambele echipe au avut acelasi lag.
nu o echipa lag 20 si alta 120

parerea mea e ca trebuia de la 7-0 sa se continue!
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#38
sa inceput campionatul cu stangul..........deja sunt probleme :!:
si, si eu sunt deacord cu rejucarea meciului!!!!
#39
cei care au meci cu noi cu clanul u-s , luni seara putem juca 2 meciuri , unul de la 20.00 si unul de la 21.00
#40
hackside* SI CLANU [MI2] luni seara , cum vreti , de la 20.00 si de la 21.00 ! ca sa putem juca !
#41
liderul clanului [sDk]* pls dai add la tudorvarga sa vb knd putem juca meciu :wink:
#42
de asta am iesit din campionat....din cauza organizarii. cand se termina campionatul sa ma anuntati si pe mine care a castigat
#43
pfff...nu trebuia sa iesi ma....se joaca 4 fun.... Tongue
nu toti au timp sa joace simultan Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#44
playa Wrote:de asta am iesit din campionat....din cauza organizarii. cand se termina campionatul sa ma anuntati si pe mine care a castigat


imi pare rau k nu ma descurc asha de bine...dar ii prima oara knd fac asha ceva...+k nu vam vazut pe nici unu sarind...k fac eu campionatu....si asha...decat sa nu se faca nimik...si sa fie totzi dezamagitzi...am faqt ceva cum am putut...si itzi garantez k o sa iasa bine
#45
mai nu inteleg ce nu va place la acest campionat ?
jucam cand avem timp ca nu o sa ne anulam anumite kestii pt un campionat de cs ..... :|

ca nu ne tine de foame cs-u....

jucam cand putem

sa ziceti ms ca stau adminii arbitri...si-si ocupa timpu cu noi....
mie-mi place campionatu...daca e sa tina o luna...asta e.dc asa mare graba ?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 11 Guest(s)