Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentarii despre campionat AICI !
#46
e foarte bine organizat campionatul ......arbitrii hltv etc.......bravo pyro
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#47
safta Wrote:e foarte bine organizat campionatul ......arbitrii hltv etc.......bravo pyro
Idem GG PyR(o) Smile
#48
cei care joaca cu u-s sa dea un semn de viata !
#49
singurele mele inconveniente sunt urmatoarele doua:
1. sunt in grupa cu o echipa cu care nici macar nu voi juca
2. meciurile nu sunt programate....am discutat ceva dar nu s-a retinut nimic

am spus destul de clar ca din cauza ca nu s-au programat meciurile campionatul trecut de asta nici nu s-a ajuns la finish. Ce ai vrea? iar sa facem un campionat fara finish? nu ii vad rostul. iar manutza si bofanel va rog nu imi mai dati peste nas. daca ai ceva de zis zi fatza de campionat nu fata de ce zic eu si adu argumente.
#50
playa Wrote:singurele mele inconveniente sunt urmatoarele doua:
1. sunt in grupa cu o echipa cu care nici macar nu voi juca
2. meciurile nu sunt programate....am discutat ceva dar nu s-a retinut nimic

am spus destul de clar ca din cauza ca nu s-au programat meciurile campionatul trecut de asta nici nu s-a ajuns la finish. Ce ai vrea? iar sa facem un campionat fara finish? nu ii vad rostul. iar manutza si bofanel va rog nu imi mai dati peste nas. daca ai ceva de zis zi fatza de campionat nu fata de ce zic eu si adu argumente.

bine maa .....bag picioarele care o mai posta ceva.....fii u fericit
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#51
fata de ce am zis?:-? nu campionatul e bine facut?

app "nu ti-am dat peste nas" nici nu ma gandeam la asta Wink
#52
lasati ma k e destul de bn organizat playa dak erai u mare si tare trebuia sa organizezi u in locu lu pyro !!! inca face treaba buna de unu singur fara suparare !!!
#53
de acord cu dmx in privinta asta...pyro se descura f.bine de unul singur!Bft
#54
da mai...dar voi nu ati inteles o chestie...mie nu imi convine sa fiu in grupa cu o echipa si sa nu joc cu ea...la ce mai sunt in grupa cu ea? de exemplu sa aud ca acea echipa se califica si echipa mea nu.....si daca as face un meci cu acea echipa sa o facem franjuri si sa ne luam punctele sa ne calificam noi....e ffff aiurea. plm voi stiti eu oricum m-am retras...imi doresc sa arbitrez macar si sper sa reusesc. in curand o sa redeschida prietena mea abonament la rds in copou si o sa revin. daca v-a fi vreo seara in care voi putea juca o voi face cu mare placere. intrun fel sunt semiretras.....zic asta pt ca mi-ar face placere sa fac echipa cu piro si cu gogu....si bunenteles cu mezmerize ...adica mezme pe care eu il cunosc de mai demult...el a mai jucat prin tudor o perioada.
#55
Stai k yo acum mam prins is mai greu de cap Smile)Smile) adik intr-o grupa cu 4 echipe noi jucam doar 2 meciuri?? Smile))))))) mi-am schimbat parerea e nasol!!!!Daca o sa fie egaluri ce se intampla????ar fi trebuit sa joace fiecare cu fiecare k la euro pffff......
#56
is 4 echipe 4 meciuri ar trebui sa se joace..........
in fine .......oricum bafta allWink
cel mai bun sa castigeBig Grin
#57
=))) cum 4 echipe 4 meciuri .....joci 3 cu adversarii ....si al patrulea ? cu tine insuti ???
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#58
safta Wrote:=))) cum 4 echipe 4 meciuri .....joci 3 cu adversarii ....si al patrulea ? cu tine insuti ???
Smile)) 2,5 vs 2,5 Smile)))
#59
vroia sa zik, ca se bate singur Wink
#60
ma bucur ca v-ati dat seama.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)