Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentarii despre campionat AICI !
#16
va scoate csu din capWink hackside.o sa vedeti
#17
cu siguranta eq .....am mai jucat meciuri cu hackside .....stai tu linistit
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#18
hey prietene, una e un amical si una e un oficial.am jucat si eu la hackside cu teamuri dp mircWink.un clan sudat bine e greu de batut.da lasa ca in AOT is zeiSmile.
succes.bateti tot cu 30-0Wink.n1 sunteti.
#19
bai cum sunteti Sad stiti ca era vorba aia "toti dau bine pe forum" . degeaba va certati , in teren o sa vedeti care e mai bun
#20
zvan Wrote:bai cum sunteti Sad stiti ca era vorba aia "toti dau bine pe forum" . degeaba va certati , in teren o sa vedeti care e mai bun

aprob..aici nu este sectziune de certat sau de intrecere kre are gura mai mare

shut up si ne vd pe server...alte comentarii interesante dak sunt zicetzi
#21
ok....vorbe....vorbim pe teren,.......sa vad deseara ce oi face intai ...... cine vrea sa vizioneze de la ora 21 00 connect hltv3.verygames.net:27065
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#22
castig campionat ori AOT ori Ss zik ioWink
#23
Ii rog pe cei care au meci cu noi ( Point ) sa ma contacteze la loveyrk pe Yahoo Messenger.
#24
toti-s eroi inainte de lupta :lol:
mie mi-ar conveni si o calificare de pe locu 2 si sa fac mai departe meciuri bune Tongue
succes ekipelor care joaca la ora 21.00 Smile :wink:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#25
din cate am vazut azi campionatu nu se poate juca pe u-s oricum vom incerca...
#26
edy Wrote:din cate am vazut azi campionatu nu se poate juca pe u-s oricum vom incerca...


lagul a fost din vina steam-urilor...mie mio pikt steamu de 4 ori in 1 ora...si or pikt mai multe steamuri :|
#27
eram pe hltv si vorbeam cu pyro pe steam si nea cazut steamurile nu e din cauza serveruluiWink
#28
preferabi..clan leaderii sashi lase steam id-urile si YM pe PM sau pe undeva peaici pt a putea fi contactatzi
#29
sa va zi rolu meu de acuma in campionat...imi zicetzi cine cu cine joaca...grupa etc detalii..eu va pun HLTV...stau arbitru...si etc...nu ma intereseaza cand si cum programatzi meciurile...nu se joaca la rand...DAR...dak nu joaca nimeni...zic eu X si Y in data de aa/aa/aaaa ora --:-- jucatzi...PUNCT...venitzi bine....nu 0-0...vine numa 1 o cashtigat...sa ajungem odata la sferturi


+ cine vrea sa apare in filmul cs.u-s.ro The Movie 2....sa trimita .AVI filmat in meciurile cupei la YM b1_vlad
#30
sa stii ca trebuia sa se cuntinuie meciu aot nbk deoarece toti aveau acelasi lag! nu aveau lag doar cei din nbk.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)