CS.U-S.RO

Full Version: Cine castiga alegerile ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Basescu sau Geoana ?
oprescu
Oprescu . Poate o sa TRAIM BINE daca castiga el :lol:

PS: daca ramane tot basescu o sa avem episoade noi din animat planet :lol: :lol:
basescu cred.... oricum nu coteaza prea mult presedintele
Super Base ! :lol: :lol:
Oprescu
Oprescu!
Sa stiti ca Basescu v-a castiga alegerile , e prea destept pentru Geoana !
in schimb in turul 2 il votez pe Oprescu , e un om care se tine de cuvant si sper sa reuseasca sa se tina mai departe !

Guest

yo zik crin antonescu si cred k el va ajunge in turul 2 cu base sau oprescu

Guest

Sunt surprins ca Base are atatea voturi. :!:
Daca chiorul iese din nou presedinte inseamna ca tara asta merita sa dispara.Prea multi imbecili traiesc printre noi
Safta:conteaza .Cand ai un pupincurist gen Boc ca prim-ministru, e foarte usor sa fii presedinte.Tu ordoni, sclavul executa
nu ma pricep eu la politica... asa am auzit si eu ca ar fii altii de la care pleaca manevrele ...dar asta e .

hai si alta lume cu parerea ca se apropie alegerile .... sa vedem care are dreptate ... :lol: :lol: :lol:

eu oricum pe becali o sa il votez oricum stiu ca nu iasa dar pe el il votez din mai multe motive..unu ca sunt stelist
toti-s niste caini....cel mai bun ar fi Becali...ca ala nu ar avea motiv sa fure...poate niste terenuri atat....
Mircea Geoana
______________
Presedinte!!
Geoana 100 %
daca o lasi pe bunica-ta sa se duca la vot si tu nu te duci e normal sa iasa geoana :|
Pages: 1 2 3