Poll: Basescu , Geoana , Oprescu sau Antonescu ?
You do not have permission to vote in this poll.
Basescu
80.77%
21 80.77%
Geoana
19.23%
5 19.23%
Total 26 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cine castiga alegerile ?
#1
Basescu sau Geoana ?
#2
oprescu
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#3
Oprescu . Poate o sa TRAIM BINE daca castiga el :lol:

PS: daca ramane tot basescu o sa avem episoade noi din animat planet :lol: :lol:
#4
basescu cred.... oricum nu coteaza prea mult presedintele
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#5
Super Base ! :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
Oprescu
http://djovidiu.ro

hai noroc !
#7
Oprescu!
#8
Sa stiti ca Basescu v-a castiga alegerile , e prea destept pentru Geoana !
in schimb in turul 2 il votez pe Oprescu , e un om care se tine de cuvant si sper sa reuseasca sa se tina mai departe !
#9
yo zik crin antonescu si cred k el va ajunge in turul 2 cu base sau oprescu
#10
Sunt surprins ca Base are atatea voturi. :!:
Daca chiorul iese din nou presedinte inseamna ca tara asta merita sa dispara.Prea multi imbecili traiesc printre noi
Safta:conteaza .Cand ai un pupincurist gen Boc ca prim-ministru, e foarte usor sa fii presedinte.Tu ordoni, sclavul executa
#11
nu ma pricep eu la politica... asa am auzit si eu ca ar fii altii de la care pleaca manevrele ...dar asta e .

hai si alta lume cu parerea ca se apropie alegerile .... sa vedem care are dreptate ... :lol: :lol: :lol:

eu oricum pe becali o sa il votez oricum stiu ca nu iasa dar pe el il votez din mai multe motive..unu ca sunt stelist
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#12
toti-s niste caini....cel mai bun ar fi Becali...ca ala nu ar avea motiv sa fure...poate niste terenuri atat....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#13
Mircea Geoana
______________
Presedinte!!
#14
Geoana 100 %
#15
daca o lasi pe bunica-ta sa se duca la vot si tu nu te duci e normal sa iasa geoana :|


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)