Poll: Basescu , Geoana , Oprescu sau Antonescu ?
You do not have permission to vote in this poll.
Basescu
80.77%
21 80.77%
Geoana
19.23%
5 19.23%
Total 26 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cine castiga alegerile ?
#16
DACA iese Geoana presedinte , toti Baronii Flamanzi vor avea ce manca , si vor falimenta si mai tare Romania !
Mie nu imi place de Basescu , dar decat sa il reabilitez pe hotul de Nastase , mai bine cu baselu !
#17
Basescu..detasat !! Smile

#18
bogdanell_butt Wrote:Basescu..detasat !! Smile

Mi se pare normal sa votezi cu SUPER BASE ! Doar asa va indoctrineaza la Campina Smile)) JOKE Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#19
am pus geoana la misto Smile) singurul :lol: :lol: :lol: dati toti o bere dak iasa
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#20
turbo~BASE Big GrinBig GrinBig Grin

eu si toti basarabenii il sustinem ^^
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#21
dj Wrote:DACA iese Geoana presedinte , toti Baronii Flamanzi vor avea ce manca , si vor falimenta si mai tare Romania !
Mie nu imi place de Basescu , dar decat sa il reabilitez pe hotul de Nastase , mai bine cu baselu !

aprob
#22
bine totusi eu nu inteleg un simplu fapt


Basescu , Geoana , Oprescu sau Antonescu ?


Basescu 85% 85% [ 11 ]
Geoana 15% 15% [ 2 ] x
You may select 1 option



unde sunt celelalte 2 optiuni de vot ... deja activati separatismul ?

sau ceilalti 2 nu sunt importanti

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#23
e al 2 lea tur de scrutin b.ut....raman doar 2 :|
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#24
ma danutz nu ma intelege gresit dar este optiunea de 4 nume de candidati si 2 optiuni de vot si o intrebare simpla



Cine castiga alegerile ?

" Basescu , Geoana , Oprescu sau Antonescu ? "




si app danutzZ topicul este de pe October 9th, 2009, 12:50 pm... deci de mai bine de 1 luna
si 1 sapt inainte de alegeri cum sa fie turul 2 de scrutin ????
#25
a fost primul tur.au ramas 2.deci vb de al 2 lea tur...deci doar despre 2 oameni discutam ca nici unu in afara de basescu si geoana nu poate castiga alegerile...ca asa poti pune si numele tau langa aia 4.e grele matimatica Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#26
danutzZ Wrote:a fost primul tur.au ramas 2.deci vb de al 2 lea tur...deci doar despre 2 oameni discutam ca nici unu in afara de basescu si geoana nu poate castiga alegerile...ca asa poti pune si numele tau langa aia 4.e grele matimatica Big Grin

e grele de cap cu laurentzii. Smile
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#27
hai geoSmile))
#28
eu votez cu aman2...sa nu se supere nici unu....


era un banc... cu babutza kre iese din cabina de vot... si intreba... maica...cum se scrie [cenzurat] legat sau despartit?
#29
Base iese.. mereu mi-au placut de cei "singuri impotriva tuturor" si merita sa castigeBig Grin
#30
OFFTOPIC.

Ar trebui sa nu mai fie Sticky Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)