CS.U-S.RO

Full Version: Grătar!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Data rămasă -23 iunie!
Locaţia : revin cu un edit!


Bun lista se va completa in felu următor!

1. După ce confirmaţi daţi-mi un pm pe forum cu confirmarea si numarul de telefon sau un sms la 0756331853(wak) cu textul: confirm prezenţa la grătar , si nick.u de pe server!

2. Vom pune câte 25-30 de lei de om in funcţie de câţi vom fi!

3. Dacă confirmaţi vă rog sa şi veniţi când vom strânge banii!


ps: dacă aveţi preferinţe la mâncare sau alte prostii gen suc /bere /chipsuri vă rog sa le spuneţi şi le vom lua în considerare!
1-eu vin ! Big Grin
si stau si peste noapte. Dati un reply astia care ramaneti tot asta peste noapte
2-Eu(ul liric)
+ raman peste noapte
+1 , vă aştept cu mesajele alea!
si eu vin daca raman peste noapte cu Lorri.
+Gestapo
+ramane peste noapte
-gogu
-nu stiu daca raman peste noapte,vedem acolo,depinde de cat de beat o sa fiu :-?? Smile)
VerDe plus ...
verde Wrote:VerDe plus ...

vezi ca eu stau peste noapte cu lorri. probabil noaptea o sa fie sub mine si ea peste mine, deci stam peste noapte amandoi Smile)
o sa vin si eu, daca stau peste noapte....mai vad eu, dar o sa stau pana tarziu, eventual mai plec mai vin (mai aduc bere rece)
Ma bag ... acuma nus daca vin singur ...sau cu cetateanca .... peste noapte un da 50 % Big Grin
tss 23 iunie ....... asta pica fix weekendul ce vine dupa calculele mele ..... ai de mami ... inca nu stiu ce sa zic .... am 1 saptamana la dispozitzie Tongue .... o sa ma gandesc si cel tarziu joi seara o sa va dau un raspuns concret DA / NU ...
+1 vin
Stau peste noapte dulce noapte !
vine si baietu de primar.

care ma salta si pe mine ca sa pot bea si eu ca omu?ca doar asa pot ramane peste noapteSmile))
parca era pe 24 !!! ?
Pages: 1 2 3 4 5 6