CS.U-S.RO

Full Version: Grătar!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Deci cum am zis si la poll-ul facut de Playa vin eu + Bogdanel + Cristi, daca e vremea frumoasa. Daca nu o sa incapem in masini poate face prietena mea un drum de Rosetti sau Ciric ( 4 locuri ). Dar de preferat ar fi Rosetti. Sunt si acolo gratare, dar e bine sa avem si noi unul. Cumparam totul din Auchan si cat e bonul il impartim la cate persoane suntem Smile Ar trebui sa ne vorbim de pe acum care si cum aduce vin/tuica, ca sa nu facem risipa aiurea. Care are pe acasa o lada de voiaj, sa tinem berea/sucul/vinul/rachiul la rece ? Eu am o geanta termica dar nu foarte mare.
Ploua oricum !
Lasa wa GRAS ca o sa fie fain afara nu te lua dupa mincinosii de la meteo Smile))))
astept si eu un raspuns pana la urma unde se face ca sa stiu daca mai vin sau nu, sa nu bat drumul degeaba pe caldura asta
burlaku Wrote:astept si eu un raspuns pana la urma unde se face ca sa stiu daca mai vin sau nu, sa nu bat drumul degeaba pe caldura asta
daca nu ploua adunarea e la palat in fata la ora 15:00 si pana la ora 16 o sa fim in auchan, deci poti sa vii si la 16 daca nu ai chef de cumparaturi. iar dupa aia probabil vom merge pe ciric sau pe rosetti, eu sincer parca as prefera pe ciric ca e mai racoare!
playa Wrote:
burlaku Wrote:astept si eu un raspuns pana la urma unde se face ca sa stiu daca mai vin sau nu, sa nu bat drumul degeaba pe caldura asta
daca nu ploua adunarea e la palat in fata la ora 15:00 si pana la ora 16 o sa fim in auchan, deci poti sa vii si la 16 daca nu ai chef de cumparaturi. iar dupa aia probabil vom merge pe ciric sau pe rosetti, eu sincer parca as prefera pe ciric ca e mai racoare!
de ce nu bucium, releu ?ca daca mergem pe releu aduc eu cort de 4 persoane si o saltea gonflabila ..dar sa am transport
mergem la releu, stabilim acolo nu conteaza! Aduc si o gagica misto cu mine! O fata de treaba :mrgreen:
playa Wrote:mergem la releu, stabilim acolo nu conteaza! Aduc si o gagica misto cu mine! O fata de treaba :mrgreen:
O vreau eu pe tipa de treabă :mrgreen:
pai trebuie sa fii si tu de treaba, ai grija ca nu cumva sa atentezi prea mult la ea sa te inrudesti cu mine apoi. Nu e sora mea, e cumnatzica!
ioaaa Big Grin
si mai bine Smile)
Cel mai probabil la RELEU!
deci unde a ramas exact locul cu pricina?
- vreau sa trimit pe cineva sa va cinsteasca cu o cafea un suc si o inghetata.

CAND STITI EXACT UNDE VA INTALNITI SI ORA EXACTA CAND O SA FITI ACOLO, VA ROG SA-MI ZICETI SI SA-MI LASATI UN NUMAR DE TELEFON.
iti dau nr meu de telefon pe privat si postez la ora 15:00 cand suntem adunati la Palat si iti zic exact unde mergem!
Suntem la releu, chiar langa el
Pages: 1 2 3 4 5 6