CS.U-S.RO

Full Version: Grătar!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Catalin, revino-ti
dj Wrote:parca era pe 24 !!! ?
Asa era vorba 23 sau 24, banuiesc ca s-a ales 23 pentru ca multi vor sa ramana peste noapte.



Exact @junkyard
RzR poate te salt eu, daca n-are cine. Dar nu cred ca raman, ca pe 25 luni (m-am uitat acu) am licenta Smile). Vedem
RZR Wrote:vine si baietu de primar.

care ma salta si pe mine ca sa pot bea si eu ca omu?ca doar asa pot ramane peste noapteSmile))


te salt eu !
Chiar si eu, nu-i bai se gaseste
23 ca sa ramanem peste noapte :>

off:multzam baietzi Big Grin
foarte bine , ramane 23 , vom fi pe acolo tot timpul , mai suntem si la petrecere !
dj Wrote:foarte bine , ramane 23 , vom fi pe acolo tot timpul , mai suntem si la petrecere !
vorbim de bucium, nu ?ca acolo s-a stabilit :?
Eu + costin mai sigur o sa dau mesajul de confirmare joi sau vineri cel tarziu lui WAK

Ramanem peste noapte
+ eu
si peste noapte

acuma poate imi iau liber degeaba si nu mai veniti
de la ce ora ne strangem sambata?
eu as zice cat de cat de dimineta...timpul trece repede...pe la un 11-12 sa fim acolo..tre sa vb cu totii sa vedem care si cum pot sa ajunga acolo. care nu, mai este cate un loc in masina etc.
eu imi fac aparitia dupa ora 14 ca sambata muncesc si eu ca tot neomul!
va bene. cred ca si eu voi intarzia..acum am aflat ca vineri e ZIUA SILVICULTORULUI la mn la cabana si tre sa fac pea soferul.deci cred ca voi veni cu lupusorul Big Grin
eu după 16 sunt disponibil.
Pages: 1 2 3 4 5 6