CS.U-S.RO

Full Version: Programari-discutii clanuri campionat!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Maine seara probabil. Nu-ti las o ora ca nu stiu sigur cand e liber omul meu.
Oke ma anunti, da-mi add: ardeleanu_tudor
clanul "1" si "cuL" jucam si noi? sau vreti sa pierdeti la masa verde ? Astept o programare azi maine poate in luna Martie :roll:
dey1986 Wrote:clanul "1" si "cuL" jucam si noi? sau vreti sa pierdeti la masa verde ? Astept o programare azi maine poate in luna Martie :roll:
dei grija cu masa verde pentru ca voi sunteti cei greu de gasit, eq s-a oferit de foarte multe ori sa joace, dar voi vreti doar dimineata la cafea cand lumea e la munca si prin scoli!
playa Wrote:
dey1986 Wrote:clanul "1" si "cuL" jucam si noi? sau vreti sa pierdeti la masa verde ? Astept o programare azi maine poate in luna Martie :roll:
dei grija cu masa verde pentru ca voi sunteti cei greu de gasit, eq s-a oferit de foarte multe ori sa joace, dar voi vreti doar dimineata la cafea cand lumea e la munca si prin scoli!


In nici un caz eu nu am zis EU sa jucam dimineata. Am sa vb cu Bunelu astazi sa stabilim saptamana asta EXAT cand si cum si cine joaca el a postat ceva pe facebook ( grup ) .
la 8 cu cheag si la 9 cu ceilalti. E bine ?
da fie, jucam la 8 diseara
confirm ora 20.00 pt meci
Sambata 20.00 cu ale. Bafta sa aveti.
azi la 18:00 cheag vs cul. Avem nev de un arbitru
azi la 18 meci Confusedhock: zuzu sau playa , help
cica vine zuzana Wink
bK jucam la 10 in seara asta
verde Wrote:bK jucam la 10 in seara asta
e confirmat de zuzana, se jaoca la 10!

Guest

Si locul 3 cum e ? Pierzatorii din Gr. 2 vs pierzatorii din Gr. 1 ? Tot 3 mape ?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11