CS.U-S.RO

Full Version: Programari-discutii clanuri campionat!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Grupa nr 2.

jucam ceva azi ?
dey1986 Wrote:la ora 17.45 am interviu nu ma incadrez cu timpul pt ora 18.00.

Am zis dupa...deci intre orele 18:00-20:30 ma gandeam. Na, eu astept PM de cumva puteti.
Gestapo.HD Wrote:Grupa nr 2.

jucam ceva azi ?

zii ora si jucam Smile
hai pe server Big Grin
maine 3 feb cheag cu .i. la ora 14:00. Maine dimineata la 10 confirma si Dey!
Mi-a placut campionatul,a fost foarte frumos,stabiliseram sa jucam DOAR cei din comunitatea u-s,dar,cum s-au pus premii in joc,toti au venit cu cate cineva bun(nu sufar),doar am zis asa.
PsBig Grinaca nu erau premiile nu mai venea nimeni cu cate vreun pgl-ist
nu erau premii in bani cand am vb noi... nu inteleg dc te agiti....
ZuZuk Wrote:nu erau premii in bani cand am vb noi... nu inteleg dc te agiti....
Aici nu e vorba de nici o agitatie...dar nu mai conteaza
Bravo,ati castigat,Felicitari
EditBig Grinaca era sa sufar,ieseam de cum am intrat la ct si nu mai faceam nimic,dar am stat sa ne jucam
Ps:In ultimele faze nu mi-a placut de nature cu disconectu si alea,parca era vorba sa nu vorbim pe say ci doar pe say_team
Nu stiu ce intelegeti voi,si de ce se ajunge la cearta cand e vorba de zuzana si nature(cred ca la tine e problema,esti pro, te inteleg,ai demonstrat deja ). Da eu unul m-am distrat in campionatul asta, e for fun, eu unul asa l-am tratat cu dacistu, ne-am imprietenit, am baut jin ars pe ts, am ras, am bagat, am scos!! Dar am ramas prieteni buni, asta inseamna for fun, sa razi, sa te distrezi, nu sa joci serios.. eu unul asa vad lucrurile..


Ma rog ,acum de cand au aparut premiile, va haraiti unu pe altu'.
tot cate unu se trezeste vorbind cand de 100 de ori vi s-a spus ca ownerii au decis ca zuzuna si coechipierul lui pot juca in locul clanului bk .
[quote="bunelu"]maine 3 feb cheag cu .i. la ora 14:00. Maine dimineata la 10 confirma si Dey![/quot


CONFIRM :oops:
intre 17 00 si 20 00 care se baga cu cuL la meci ?
ok, deci e stabilit, la 19:00 vom fi pe serv de war [i] !
verde Wrote:ok, deci e stabilit, la 19:00 vom fi pe serv de war [i] !
care nu vine...30-0 :twisted:
clanu 1 ?! cand jucam frate...lasati un mesaj cu o oro cand puteti juca
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11