CS.U-S.RO

Full Version: Idei de socializare.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Vad ca ati dat-o tare in socializat. Iesiri, fotbal, n-aveti treaba.

Fi-ti atent ce va propun , sunt doar niste idei, care ar iesi foarte tare.

1. Iesiri la strand. Sarituri, chestii, ras, voie buna.

2. Va strangeti peste 20 si bagati intr-o seara un show. Inchiriati un apartament si faceti U-S parteeeyyyy.

3. Un weekend la munte cu cortu. Sa fiti peste 10 , faceti planu de bataie, si cu 100 lei stati serios un weekend la munte pe undeva. Cu cat mai multi , cu atat se reduc cheltuielile.

Stau si ma gandesc acum ca nu cred ca se poate pune ceva in aplicare, atata timp cat pe timpu verii nu prea e lumea in oras..
sunt foarte bune ideile domnu' ikks. treaba cu cortu mi se pare stas. ori sa iesim la un pescuit Big Grin..vreo 10 oameni la o partida numa buna de fish, o berica, un gratarel acolo..mai un crap la vreo 3 kileSmile)mai un cteno la vreo 5 kileSmile)))
da .ar fi prea fain... eu as merge cu cortu sau la pescuit
treaba cu cortu suna temelie ..sau chiar la un peste ..ideea lui razer ...

Guest

1. cu cortul.
2. la pescuit.
3. party .


Poate ne strangem multi si mergem cu cortul in iulie acum.
De acord
strand strand.
parca era o vorba sa mergem la zuzu la cabana :mrgreen: :mrgreen:
da si la peste e tare.

si la zuzu la cabana
cu cortu pe ceahlau:X:X:X tot ziceam eu cu mircea ca mergem vacanta asta incoloBig Grin.. avem si apa acoloTongue
cu cortu va propun un loc aproape si fain.

la gura humorului, inspre voronet vreo 3-4 kilometri ( de la gara is vreo 6 kilometri ) , la baza muntelui, super tare. ai umbra de la muntele din spate (care merge stie ca ziua se incinge in cort de nu poti sa respiri si umbra e necesara chiar dac ala munte e racoare ), si la vreo 100 de metri trece moldova (cred) , mai ca poti sa faci si o baie, doar ca e curentu puternic. dar la mal, pana la genunchi merge. care vrea vine cu scule, cica se prinde. pastrav ma gandesc :-??

care-s beneficiile?
gura humorului e aproape de iasi, la vreo 150 km, biletu la tren e ieftin ( mai ales cu minigrup ).
si 6 kilometri nu-s chiar multi . se poate ajunge chiar mai repede, de-adreptul prin moldova( nu bag mana-n foc daca este vreun podet pe undeva). cand e nevoie de ceva se poate trage o fuga pana in gura humorului si se ia bere, paine, etc.

am pus o poza mai jos sa va prindeti de ce vorbesc.

[Image: gurahumorului.jpg]

Guest

Da e frumos la gura humorului. SI pe ceahlau e si mai frumos. Big Grin Indiferent unde mergem daca e la munte o sa iasa frumos.
ceahlaul 164 km parca stiam... acolo ai urcat pe munte cu proviziile facute si nu mai cobori.. multe lucruri frumoase de vizitat...

acum asteptam si alte propuneri
pe ceahlau ..de nebuni Smile)cu cortu
intai fish dupa cort Smile)
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8