Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idei de socializare.
#1
Vad ca ati dat-o tare in socializat. Iesiri, fotbal, n-aveti treaba.

Fi-ti atent ce va propun , sunt doar niste idei, care ar iesi foarte tare.

1. Iesiri la strand. Sarituri, chestii, ras, voie buna.

2. Va strangeti peste 20 si bagati intr-o seara un show. Inchiriati un apartament si faceti U-S parteeeyyyy.

3. Un weekend la munte cu cortu. Sa fiti peste 10 , faceti planu de bataie, si cu 100 lei stati serios un weekend la munte pe undeva. Cu cat mai multi , cu atat se reduc cheltuielile.

Stau si ma gandesc acum ca nu cred ca se poate pune ceva in aplicare, atata timp cat pe timpu verii nu prea e lumea in oras..
#2
sunt foarte bune ideile domnu' ikks. treaba cu cortu mi se pare stas. ori sa iesim la un pescuit Big Grin..vreo 10 oameni la o partida numa buna de fish, o berica, un gratarel acolo..mai un crap la vreo 3 kileSmile)mai un cteno la vreo 5 kileSmile)))
#3
da .ar fi prea fain... eu as merge cu cortu sau la pescuit
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#4
treaba cu cortu suna temelie ..sau chiar la un peste ..ideea lui razer ...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#5
1. cu cortul.
2. la pescuit.
3. party .


Poate ne strangem multi si mergem cu cortul in iulie acum.
#6
De acord
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#7
strand strand.
#8
parca era o vorba sa mergem la zuzu la cabana :mrgreen: :mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#9
da si la peste e tare.

si la zuzu la cabana
#10
cu cortu pe ceahlau:X:X:X tot ziceam eu cu mircea ca mergem vacanta asta incoloBig Grin.. avem si apa acoloTongue
#11
cu cortu va propun un loc aproape si fain.

la gura humorului, inspre voronet vreo 3-4 kilometri ( de la gara is vreo 6 kilometri ) , la baza muntelui, super tare. ai umbra de la muntele din spate (care merge stie ca ziua se incinge in cort de nu poti sa respiri si umbra e necesara chiar dac ala munte e racoare ), si la vreo 100 de metri trece moldova (cred) , mai ca poti sa faci si o baie, doar ca e curentu puternic. dar la mal, pana la genunchi merge. care vrea vine cu scule, cica se prinde. pastrav ma gandesc :-??

care-s beneficiile?
gura humorului e aproape de iasi, la vreo 150 km, biletu la tren e ieftin ( mai ales cu minigrup ).
si 6 kilometri nu-s chiar multi . se poate ajunge chiar mai repede, de-adreptul prin moldova( nu bag mana-n foc daca este vreun podet pe undeva). cand e nevoie de ceva se poate trage o fuga pana in gura humorului si se ia bere, paine, etc.

am pus o poza mai jos sa va prindeti de ce vorbesc.

[Image: gurahumorului.jpg]
#12
Da e frumos la gura humorului. SI pe ceahlau e si mai frumos. Big Grin Indiferent unde mergem daca e la munte o sa iasa frumos.
#13
ceahlaul 164 km parca stiam... acolo ai urcat pe munte cu proviziile facute si nu mai cobori.. multe lucruri frumoase de vizitat...

acum asteptam si alte propuneri
#14
pe ceahlau ..de nebuni Smile)cu cortu
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#15
intai fish dupa cort Smile)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)