Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idei de socializare.
#16
ieri am fost la ceahlau. super. doar ca e vreme urata deocamdata. si din cate am auzit va mai tine ceva vreme. adica ploi si alte chestii.
YES, OH MY GOD
#17
va duceti la munte si faceti si fish si cort
#18
Smile)
eu imi iau jum biletul ca am carnet de note Smile)))
#19
pana se organizeaza calumea sa mergem cu cortul...zic sa mergem la un peste e mai usor de organizat
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#20
merg si maine Smile)
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#21
n-aveti treaba cu iza, ia is ia jumate de bilet. merge jumate de drum.

in cazurile de minigrup, reducerea e mai mare decat atunci cand te duci cu carnetu. la carnet ai reducere doar la bilet nu si la supliment, sau invers, mama masii. ei , ma rog, eu cand am mers am mers cu mini grup ca e mai eftyn. presupun ca pe la mijlocul lui jiulai se poate merge linistit, termina lumea cu bacu
#22
pai daca iau 2 cu masina suntem 3 la benzina, daca iau 4 suntem 5, deci principiul lui ikks functioneaza! Se poate face cheta la gratar, pulpe, muraturi :mrgreen: bautura :roll: si se poate ajunge mult mai ieftin. La munte dai 10 lei pe 3 mici, in grup dai 9 lei pe o tava Wink In fine se pot face multe in grup. In grup ai reducere si la gradina zoologica :lol: daca e grup organizat
#23
Prea multa organizare strica sa se intereseze unul propune un loc.Noi il aprobam sau se intereseaza de tren,cazare si ii dam bataie!!Ikks a venit cu niste super idei!!NU ar fi chiar rau.EU si la fotbal vin,dar trebuie sa fie un pic mai devreme!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#24
nu iimi place pesteleeeSmile)
#25
gogu Wrote:Prea multa organizare strica sa se intereseze unul propune un loc.Noi il aprobam sau se intereseaza de tren,cazare si ii dam bataie!!Ikks a venit cu niste super idei!!NU ar fi chiar rau.EU si la fotbal vin,dar trebuie sa fie un pic mai devreme!

ce cazare ?mergm cu cortu ..e mai tare..cat priveste fotbalul ..uitate din nou la topic .ca s-a schimbat ora si ziua
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#26
la cum sta treaba la munte, un cort la 6 persoane e de-ajuns. ala are rolu doar de a ascunde bagajele ca de dormit nu prea se doarme noaptea. si daca se doarme, se doarme foarte bine afara ca la munte cam e lipsa de tantari . iti intinzi o patura, iei sacu de dormit si la cat de tare e aeru acolo in 5 minute ala esti.

acum 2 ani am fost prins in flagrant la trafic de somn. se presupunea ca stau de paza. dacum.. alta treaba n-aveam.. la 1 metru de mine ardea mocnit un foc si ma incalzea asa misto.


Attached Files
.jpg   DSCF6129 (Large).jpg (Size: 147.71 KB / Downloads: 110)
#27
ideea e super ok. sunt de acord sa merg Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#28
Clar si eu Smile frumos!!!Ar fi o experienta destul de interesanta.Putem merge cu trenul caterinca alea alea!!!O ardem pe jos pana la punctul de cazare!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#29
gogu Wrote:Clar si eu Smile frumos!!!Ar fi o experienta destul de interesanta.Putem merge cu trenul caterinca alea alea!!!O ardem pe jos pana la punctul de cazare!!

Cu multa bautura pe tren :X Smile)Temelie
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#30
asta de-a lu gogu are ceva cu cazarea.. omule, mergem ca melcii cu cazarea-n spate Smile). cortu il avem noi, nu-l gasim acolo gata pus


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)