Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tre sa o ardem!
#1
cand? unde? cum?


am zis de mai demult ca trebe un gratar musai..sa ne mai destindem si noi oleak..sapt viitoare sunt alegerile, deci clar iese din discutie..peste 2 sapt e bine???

astept raspunsuri!

vreau sa ne adunam cat mai multi ca sa iasa o treaba klumea si sa nu fim nevoiti sa ne ardem si la buzunare!

ce pot aduce eu:

- VIN (alb+negru)
- TUICA (facuta acasa, fara porcarii sau altele, de pere)
- MUZICA
- CAMERA FOTO + CAMERA VIDEO Big Grin
Reply
#2
ce bine suna ..... Tongue ... cat fac cu bicicleta arad - iasi ? Smile daca ash pleca azi ... ajung peste 2 saptamani ? Big Grin
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#3
cat te costa biletu de tren dus-intors iasi-arad?
Reply
#4
60 -70 de lei,credBig Grin mă pot interesa euBig Grin



ce pot aduce eu: pe mine :lol:
Reply
#5
100 si catziva lei Sad inca nu`mi permit din astea Tongue numa asa ca ma ajuta careva sa`mi gasesc un job p`afara .. sa stau vreo 2-3 luni la lucru si apoi sa revin Big Grin sa ma pun pe picioare financiar
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#6
xplayer Wrote:100 si catziva lei Sad inca nu`mi permit din astea Tongue numa asa ca ma ajuta careva sa`mi gasesc un job p`afara .. sa stau vreo 2-3 luni la lucru si apoi sa revin Big Grin sa ma pun pe picioare financiar


n-are cum ,vii cu iasi-timisoara! unde 100 si ceva de lei, maxim 80, uite dau maine un telefon la cfr, si-ti dau un pm!
Reply
#7
te sun de 2-3 zile rzr, iar ai fost la curve!
Reply
#8
wakkk ... da este pe net mersul trenurilor ... ultima data cand o fost LTV`u m`am uitat la bilete .... era 1o4 lei parca arad - iasi dus
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#9
playa Wrote:te sun de 2-3 zile rzr, iar ai fost la curve!


campanie se numeste..te sun eu azi cand dau de semnal Wink

daca e 104 lei..te ajut eu cu 50 de lei Wink
Reply
#10
stabilitzi data .... si vedem ce se poate face Smile oricum mersi baietzii
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#11
sunt prezent !
aduc mancarea pentru gratar !
Reply
#12
eu ma bag !!!!! xplayer daca vrei sa vii in Iasi te cazez eu moca la birou la mine: canapea + dush + femei cu *** etc Tongue
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#13
femei cu ce ? Tongue
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#14
HAI XPLAYER PUN SI EU 20 EUR LA BILET. P.LM VEZI SI TU MOLDOVA, TE DUC ASTIA LA PALACE. DA NU GASITI PE UNU CU MASINA, CARE MAI SUNTETI PRIN VEST?...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#15
+eu

Ar mai fi din Timisoara, Vlad - Level.

Pun si eu 20 lei pt tine xplayer. + vin + tuica + visinata
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)