Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tre sa o ardem!
#31
Gratar ?! Oke: bere + mancare + bere !
Reply
#32
Da, da, da! Haideti undeva tot ca anul trecut, la Ciric si sa ramanem acolo toti peste noapte, sa ne facem de cap cu mici, bere, vodka si toate minunatiile posibile :lol:
Vreau sa colaboram si sa stabilim o zi in care sa poata veni mai toata lumea, sa ne strangem multi, ca pe vremuri :* Sper sa ne iasa! Ar fi minunat.
V-am pupat! Big Grin
Reply
#33
Lorri Drrea Wrote:Da, da, da! Haideti undeva tot ca anul trecut, la Ciric si sa ramanem acolo toti peste noapte, sa ne facem de cap cu mici, bere, vodka si toate minunatiile posibile :lol:
Vreau sa colaboram si sa stabilim o zi in care sa poata veni mai toata lumea, sa ne strangem multi, ca pe vremuri :* Sper sa ne iasa! Ar fi minunat.
V-am pupat! Big Grin
+1
Reply
#34
ma bag si eu nuai sa imi permita programul de la bak sa vin dati si voi un pm cand vati hotarat data exacta ca nu prea mai am timp sa intru pe sv si forum .

Multumesc !
Reply
#35
sa fie dupa 18 iunie si inainte de sfarsitu lui iulie daca e ok ..ca tre sa plec dupa mai mult ca sigur
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#36
Numai sa fie o data ... :lol: :lol:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#37
Ar fi de preferat intr-o sambata seara sa fie acum nu stiu faceti cum vreti voi .
Reply
#38
La cum se preconizeaza nu o sa mai fie. Eu zic sa o ardem in primaria din Raducaneni! :mrgreen:
Reply
#39
Hai frate, tot atat....programari. Vii sau nu ?! Ideea e sa ne adunam cat mai multi, care vine, vine ! Punem o data si gata.
Reply
#40
Cand va hotarati sa iesit datimi si mie un telefon cu 2 zile inainte si voi veni . 0743829067

Gata mergem in Raducaneni la RZR ca da de baut ca a iesit taicasu primar . Sai fie de bine .
Reply
#41
Tongue daca e in weekend poate vin si eu daca am loc ... sa mai cunosc si eu lumea de pe forum Tongue
Reply
#42
Eu zic sa o ardem sambata asta dupa 4 la un fotbal! Ala eu ala eu haida! Am dat tonul, va bagati?
Reply
#43
Dacă ai teren mă bag:* !
Reply
#44
De la gratar la football....DAMN IT ! Hai frate, razirca fara frica, wakk buimac, ziceti o data, stabiliti ! I'm all in ! Cati suntem, suntem. Garantez ca pe ultima suta de metri ne adunam mai multi !
Reply
#45
Grasu Wrote:De la gratar la football....DAMN IT ! Hai frate, razirca fara frica, wakk buimac, ziceti o data, stabiliti ! I'm all in ! Cati suntem, suntem. Garantez ca pe ultima suta de metri ne adunam mai multi !



Nu depinde de unu sau de altu, depinde de toti , din partea mea eu pot iesi cu spre rzr,playa, si dam 2-3 telefoane si ne-am gasit macar 2-3 de o bere una alta! DACA VRETI CEVA MOBILIZATI-VA RAPID!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)