Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tre sa o ardem!
#16
uuuuu .... auz acolo .... ce de baietzi faini .... ms ms ... stai sa vedem data si daca pot pleca de la lucru ...daca ma lasa astia ... eu 80 % ce tzine de mine is ACOLO Big Grin ..... pai daca vine si level ma duc la timi si ma intalnesc cu el in gara ... macar nu vin singur pe tren ....ar fii super fain daca ar fii in weekend toata treaba(daca ii weekend nu`i stres cu ashtia de la lucru) ... si asa plec vineri din arad... ajung vineri seara la Iasi , raman vineri seara ,sambata si duminica dimineatza ma urc pe tren si vin acas ... ar fii super

Donatzii :
Ghost - 2o euro
RzR - 5o lei
Cosminel - 2o lei
Darkclan#B.u.T. - 2o lei
Dey - cazare la birou - canapea + dush + femei cu .... (sper ca de ochelari ii vorba, ceea ce nu ma deranjeaza)




RESPECT BRIGADA CS.U-S.RO
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#17
O sa ma uit maine la trenuri .... sa vad exact cat ii biletu , cand pleaca din arad si cand ajunge Smile ... uitatzi-va si voi ...sa fim siguri Smile ms inc`o data baietzii Big Grin


INCERCATZI SA STABILITZI DATA .... sa stiu din timp ce si cum sa fac ....


La arad ii FURTUNAAAAAAA.... moama ce tunete si fulgere ... sting compu ...sa nu mi`l buleasca .... NB
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#18
zuzu nu ai chef de o plimbare la iasi?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#19
daca vine si zuzu pun si eu 10 lei :lol:
Reply
#20
xplayer Wrote:uuuuu .... auz acolo .... ce de baietzi faini .... ms ms ... stai sa vedem data si daca pot pleca de la lucru ...daca ma lasa astia ... eu 80 % ce tzine de mine is ACOLO Big Grin ..... pai daca vine si level ma duc la timi si ma intalnesc cu el in gara ... macar nu vin singur pe tren ....ar fii super fain daca ar fii in weekend toata treaba(daca ii weekend nu`i stres cu ashtia de la lucru) ... si asa plec vineri din arad... ajung vineri seara la Iasi , raman vineri seara ,sambata si duminica dimineatza ma urc pe tren si vin acas ... ar fii super

Donatzii :
Ghost - 2o euro
RzR - 5o lei
Cosminel - 2o lei
Dey - cazare la birou - canapea + dush + femei cu .... (sper ca de ochelari ii vorba, ceea ce nu ma deranjeaza)




RESPECT BRIGADA CS.U-S.RO




da pe wak şofer personal ,nu-l pui?Sad
Reply
#21
playa Wrote:daca vine si zuzu pun si eu 10 lei :lol:

idem astept si rest, numai sa vina! :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#22
daca va grabiti cu data poate fac si eu o vizita pin iasi...
p.s aici sklembar
Reply
#23
Donatzii :
Ghost - 2o euro
RzR - 5o lei
Darkclan#B.u.T. - 2o lei
Dey - cazare la birou - canapea + dush + femei cu .... (sper ca de ochelari ii vorba, ceea ce nu ma deranjeaza)
Wakk - shofer personal (nesilit de nimeni) ------------- >(n`am avut shofer personal in viatza mia )
Daca vine ZuZu + 10 lei (sa vina ZuZu ...... zuzule esti ashteptat maxim la iasi, treci , vii ?!)

Deci daca asa sta treaba o sa fac o CERERE de IASI in fiecare luna Wink)


RESPECT BRIGADA CS.U-S.RO
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#24
pff ... so scumpit biletu cu 9 lei era 1o4 acuma ii 113 lei


<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/photo/d9PHxoQL/tren_arad_-_iasi.html">http://www.2shared.com/photo/d9PHxoQL/t ... _iasi.html</a><!-- m -->


uite link
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#25
saptamana asta ce vine nu pot sa vin ... ptr. ca in 13 dau examen pentru permis de conducere Tongue ar trebuii sa mai citesc una alta Tongue sa`mi readuc aminte LEGISLATZIA VIETZII ... oricum va multzumesc ca imi tzinetzi pumnii si ma sustzinetzi
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#26
dai pm lu zuzu poate vine si el, asa poate mai strangem niste bani!
Reply
#27
playa Wrote:dai pm lu zuzu poate vine si el, asa poate mai strangem niste bani!

zuzu nu este decat dupa alegeri..deci dupa 12
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#28
candideaza la Primaria Mures? :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#29
Cand reti sa faceti ? daca ceva ma bag si eu Big Grin
Reply
#30
ar fii bine sa apari .... Smile cai ADMINEALA Tongue
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)