Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklembar
#16
Catalin Wrote:
ghilE Wrote:Chiar daca cuvantul meu nu poate valora nimic eu spun ca Nu , sklembar nu joaca cu coduri , il stiu de vro 10 ani , si nu cred ca ar fi in stare de asa ceva , mai ales cand joaca alaturi de prieteni . Am sters printurile care mi le facea cand venea la mine si intra in cs , mereu imi facea rank bun , 15 , 20 cu 0 , si juca de la mine unde este totul total diferit fata de ale lui , eu am laptop el are pc , el are maus la 2 milioane eu am la 20 roni , eu am pad la 3 lei el la 40 roni , eu am casti de la el de la telefon el are cu mufe de aur la milioane bune , pentru ce sa isi mai puna coade ? :lol:


Impreuna aveti 10 ani Smile)) n-ai de unde sa-l stii de atata timp =))

Avea ban-ul scos de vreo 2 zile

I-am zis daca-i mai fuge tinta asa (culmea numai lui i se intampla) are ban iar.


:lol: de la grupa mica la gradinita il stiu cand imi dadea el cu d m X cu cuburile in cap :wink: si acuma avem 16 deci sunt 10 ani cata :lol: !
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#17
daca il prindeti pe sklmbar codat , faceti demo , il puneti pe forum , si atunci nu il mai lasam sa joace !
acum ii dau slot , sa joace doar pe slot , si sa stim ca e el !
#18
Il stiu pe sklembar de cand nu stia sa mearga. Bag mana in foc ca nu a intrat cu cod pe U-S. Joaca bine, toti stiti, nu stiu cum de il puteti acuza de cod. Il prindeati in 2 ani de cand joaca.

Dar, e o boala aici pe server. Am fost eu, e si sklembar si vor fi si altii. Mai multa atentie. Faptul ca "ii sare tinta" e o chestie subiectiva. Fiecare vede ce vrea, nu multi pot "citi" un jucator calumea.
#19
d m X Wrote:dp ce a jucat atata pe u-s sasi mai puna cod Smile ?

iti zic eu ca asta e o banalitate pt ce-i de varsta astaWink..ia sa i-mi mai pun oleaq codu...
#20
nu are cod, stie sa joace ff bn, am stat de multe ori pe el si chiar arata k stie cs..... deci raman la parerea k nu joak codat Wink
#21
smantanosu#bD Wrote:
d m X Wrote:dp ce a jucat atata pe u-s sasi mai puna cod Smile ?

iti zic eu ca asta e o banalitate pt ce-i de varsta astaWink..ia sa i-mi mai pun oleaq codu...


varsta asta? are 16 ani bate spre 17 acusi , cred ca au inceput sa ii mearga majoritatea neuronilor.
#22
Nush ceilalti care zic ca da daca au intr-adevar dovezi klumea sau cva eu tot ce pot sa spun este ca de cate ori am jucat cu sau impotriva lui nu am observat nimic dubios la el,in afara faptului ca joaca f bine.
legat de cel ce zicea de cod pe aztec...parerea mea e ca nu era el..poate in cel mai rau caz cineva cu numele lui...nu cred k un player asa vechi p sv(il stiu de cand am intrat prima oara pe sv) risca sa ia ban cu banalitati de coduri..ce sunt absolut evidente...gen ala de i se invarte ecranu(aim cred k se cheama)
#23
cei care nu au stat pe el sa nu isi dea cu parerea pt faptul ca ii este prieten
eu personal nu am nimic cu el
m-am uitat pe el de multe ori, am jucat mix cu el si joaca foarte bine, nu zice nimeni ca nu
am mai spus chestiile astea si in alte posturi, dar in momentul in care am vazut cum ii tremura tinta am zis ca are ceva.s-a vazut si in demo-ul ala, am mai vazut si eu cand m=am mai uitat pe el si am vazut acelasi lucru.
eu unul nu am nimic impotriva daca va juca in continuare, numai sa nu ii mai tremure tintaBig GrinTongue
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#24
dj Wrote:daca il prindeti pe sklmbar codat , faceti demo , il puneti pe forum , si atunci nu il mai lasam sa joace !
acum ii dau slot , sa joace doar pe slot , si sa stim ca e el !

eu nush dc sa mai facem demo..daca i s-a facut si era foarte clar ca avea cod ! (el sa-i spuna lu MUTU ca ii tremura tinta de la STEAM...sau poate lu d m x :wink: )
#25
sklembar stie CS... dar tinand cont ca juca la inceput cu coduri si a fost suspectat si acum nu stiu ce sa cred. E posibil sa se fii "distrat" un gest necugetat Wink. Dar ca sa joace sa para bun niciodata!
#26
smantanosu#bD Wrote:
dj Wrote:daca il prindeti pe sklmbar codat , faceti demo , il puneti pe forum , si atunci nu il mai lasam sa joace !
acum ii dau slot , sa joace doar pe slot , si sa stim ca e el !

eu nush dc sa mai facem demo..daca i s-a facut si era foarte clar ca avea cod ! (el sa-i spuna lu MUTU ca ii tremura tinta de la STEAM...sau poate lu d m x :wink: )

exact cu aim as fi intrat pe fy_snow cand erau 3-4admini cand verde zice ca faze demo si daca nu observi aveam scos 8-7 sau ceva de cacat
#27
tin sa marturisesc ceva : skl e codat , a pus 9 lei cand am facut clatite la ghile doar ca sa ii luam apararea :lol: :lol:
#28
d m X Wrote:tin sa marturisesc ceva : skl e codat , a pus 9 lei cand am facut clatite la ghile doar ca sa ii luam apararea :lol: :lol:
Si eu i-am dat odata bani deci tre sa-i iau apararea ca sa mii recuperez la urmatoarea intalnire =))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#29
topic closed !
ii dau slot si va rog sa aduceti dovezi puse pe forum ca sa comentam eventualele regrese ale d-nului Sklembar !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)