Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklembar
#1
ce aveti cu sklmebar?
joaca codat sau nu ?
astept raspunsurile , si sa lamurim o data pt totdeauna !
#2
E curat ca lacrima Smile)
#3
nu pot sa ma pronunt ... dar stie ca joaca foarte bine fata de multi altii care stiu doar sa acuze !!!


atat am avut de spus
#4
joaca curat
#5
sklembar e ok...nush daca sunt in masura sa ma pronunt...
dar am vazut multe dispute...si de fiecare data a iesit curat...
si joaca fb. :-?? Big Grin
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#6
De cate ori m`am uitat pe el , sau jucam pe server cand era si el .

Cred ca joaca corect !

Daca joaca bine si , stie cs , bravo lui .
Daca era sa fie codat , cred ca era prins de atunci , ca altii .
DarkManX pwd by Costi™
#7
nush ce sa zik ... dar era 1 data pe aztec si mergea, se invartea si cand aparea unu in fata lui se oprea imediat .. il omora si iar se invartea

PS: ii cam tremura tinta
#8
E mama dracului!!!Stie baietu sa joace. :mrgreen:
#9
GGN1! E curat. da b1ne!
Un oarecare X poate sa isi puna sklembar si sa rupa codul pentru a denigra reputatia lui de pe server. Cel care il acuza vehement ar trebui sa se retraga din activitatea aceasta si sa se ocupe de alte chestii pentru o functionare buna a acestui server! Sper ca iti dai seama ca vorbesc despre tine! SALUT!!!
#10
curat Big Grin
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#11
Chiar daca cuvantul meu nu poate valora nimic eu spun ca Nu , sklembar nu joaca cu coduri , il stiu de vro 10 ani , si nu cred ca ar fi in stare de asa ceva , mai ales cand joaca alaturi de prieteni . Am sters printurile care mi le facea cand venea la mine si intra in cs , mereu imi facea rank bun , 15 , 20 cu 0 , si juca de la mine unde este totul total diferit fata de ale lui , eu am laptop el are pc , el are maus la 2 milioane eu am la 20 roni , eu am pad la 3 lei el la 40 roni , eu am casti de la el de la telefon el are cu mufe de aur la milioane bune , pentru ce sa isi mai puna coade ? :lol: Dupa parerea mea nu cred ca are sansa 1 la 1 sa il faca nimeni de pe servar :lol: poate doar zuzu sau . . .
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#12
cred ca sunt singuru care o spune !
e CODAT !
parerea mea :!:
#13
ghilE Wrote:Chiar daca cuvantul meu nu poate valora nimic eu spun ca Nu , sklembar nu joaca cu coduri , il stiu de vro 10 ani , si nu cred ca ar fi in stare de asa ceva , mai ales cand joaca alaturi de prieteni . Am sters printurile care mi le facea cand venea la mine si intra in cs , mereu imi facea rank bun , 15 , 20 cu 0 , si juca de la mine unde este totul total diferit fata de ale lui , eu am laptop el are pc , el are maus la 2 milioane eu am la 20 roni , eu am pad la 3 lei el la 40 roni , eu am casti de la el de la telefon el are cu mufe de aur la milioane bune , pentru ce sa isi mai puna coade ? :lol:


Impreuna aveti 10 ani Smile)) n-ai de unde sa-l stii de atata timp =))

Avea ban-ul scos de vreo 2 zile

I-am zis daca-i mai fuge tinta asa (culmea numai lui i se intampla) are ban iar.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#14
dp ce a jucat atata pe u-s sasi mai puna cod Smile ?
#15
eu din ce lam vazut 1 data pe aztec era codat ... il dadea codu de gol Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)