CS.U-S.RO

Full Version: sklembar
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
ce aveti cu sklmebar?
joaca codat sau nu ?
astept raspunsurile , si sa lamurim o data pt totdeauna !
E curat ca lacrima Smile)
nu pot sa ma pronunt ... dar stie ca joaca foarte bine fata de multi altii care stiu doar sa acuze !!!


atat am avut de spus
joaca curat
sklembar e ok...nush daca sunt in masura sa ma pronunt...
dar am vazut multe dispute...si de fiecare data a iesit curat...
si joaca fb. :-?? Big Grin
De cate ori m`am uitat pe el , sau jucam pe server cand era si el .

Cred ca joaca corect !

Daca joaca bine si , stie cs , bravo lui .
Daca era sa fie codat , cred ca era prins de atunci , ca altii .
nush ce sa zik ... dar era 1 data pe aztec si mergea, se invartea si cand aparea unu in fata lui se oprea imediat .. il omora si iar se invartea

PS: ii cam tremura tinta
E mama dracului!!!Stie baietu sa joace. :mrgreen:

Guest

GGN1! E curat. da b1ne!
Un oarecare X poate sa isi puna sklembar si sa rupa codul pentru a denigra reputatia lui de pe server. Cel care il acuza vehement ar trebui sa se retraga din activitatea aceasta si sa se ocupe de alte chestii pentru o functionare buna a acestui server! Sper ca iti dai seama ca vorbesc despre tine! SALUT!!!
curat Big Grin
Chiar daca cuvantul meu nu poate valora nimic eu spun ca Nu , sklembar nu joaca cu coduri , il stiu de vro 10 ani , si nu cred ca ar fi in stare de asa ceva , mai ales cand joaca alaturi de prieteni . Am sters printurile care mi le facea cand venea la mine si intra in cs , mereu imi facea rank bun , 15 , 20 cu 0 , si juca de la mine unde este totul total diferit fata de ale lui , eu am laptop el are pc , el are maus la 2 milioane eu am la 20 roni , eu am pad la 3 lei el la 40 roni , eu am casti de la el de la telefon el are cu mufe de aur la milioane bune , pentru ce sa isi mai puna coade ? :lol: Dupa parerea mea nu cred ca are sansa 1 la 1 sa il faca nimeni de pe servar :lol: poate doar zuzu sau . . .
cred ca sunt singuru care o spune !
e CODAT !
parerea mea :!:
ghilE Wrote:Chiar daca cuvantul meu nu poate valora nimic eu spun ca Nu , sklembar nu joaca cu coduri , il stiu de vro 10 ani , si nu cred ca ar fi in stare de asa ceva , mai ales cand joaca alaturi de prieteni . Am sters printurile care mi le facea cand venea la mine si intra in cs , mereu imi facea rank bun , 15 , 20 cu 0 , si juca de la mine unde este totul total diferit fata de ale lui , eu am laptop el are pc , el are maus la 2 milioane eu am la 20 roni , eu am pad la 3 lei el la 40 roni , eu am casti de la el de la telefon el are cu mufe de aur la milioane bune , pentru ce sa isi mai puna coade ? :lol:


Impreuna aveti 10 ani Smile)) n-ai de unde sa-l stii de atata timp =))

Avea ban-ul scos de vreo 2 zile

I-am zis daca-i mai fuge tinta asa (culmea numai lui i se intampla) are ban iar.
dp ce a jucat atata pe u-s sasi mai puna cod Smile ?
eu din ce lam vazut 1 data pe aztec era codat ... il dadea codu de gol Wink
Pages: 1 2