Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sebs
#31
dundi Wrote:Iar cfg nu are rost sa il postez ca am dat bani pe el .......
OK lasa.ti ban...adica dati ban ca e doar pe o zii

Si eu m-am nascut ieri. Ma treziti-va la realitate. Invatati sa mintiti macar.
#32
Nu il postez si am incheiat sa ramana ban....
Nu vreau sa il folositi si dupa sa luati ban
Si pana la urma ce pnm tot te bagi tu code ...te inteleg ca ai admin(o durere am) dati cu parerea sau daca nu fa alt topic si posteazsa tot ce vrea p....ta despre dundi...hai ca mai si enervat eu te cred ca nu ma suporti dar nu cred ca era greu sa iti spui doar parerea ....
Cand spune.ai ca te.ai nascut?
#33
buna asta Smile crezi ca cineva are nevoie de cfg tau? stii macar ce inseamna un cfg? , ei hai ca iti zic eu
In CFG se pun setarile cu care te impaci tu cel mai bine , nu iei tu cfg lu X ,Y,Z si te crezi mare counterist ca ai cfg nu stiu cui.
Si inca odata iti repet ca nimeni dp srv asta nu are nevoie de configul tau de 2 bani .
#34
dundi Wrote:Nu ma il postez si am incheiat sa ramana ban....
Nu vreau sa mai luati si voi ban dupa aiaWink
Omule, nu stiu daca ai observat dar sunt cateva diferente intre noi: ma respect, am coloana vertebrala, nu ma mint singur, nu incerc sa mint pe altii, respect jocul si farmecul lui.
In concluzie, personal nu folosesc nimic.
Invata ma acu macar in al 12-lea ceas sa fii corect, sa fii un om plin de virtute, acu cand te trage unul-altul "de ureche".. ca o sa ai de pierdut in viata. Vor fi persoane care iti vor da peste nas cu adevarul, cu dovada si o sa-si piarda increderea in tine. E pacat !
#35
Pt d.m.x..........
E.C.P..
Tu vb serios?
Ia si joaca acolo cs ...ca mai ai pana sa iti dai cu parerea
O sa tin cont de sfatul tau codeWink
#36
dundi Wrote:Nu il postez si am incheiat sa ramana ban....
Nu vreau sa il folositi si dupa sa luati ban
Si pana la urma ce pnm tot te bagi tu code ...te inteleg ca ai admin(o durere am) dati cu parerea sau daca nu fa alt topic si posteazsa tot ce vrea p....ta despre dundi...hai ca mai si enervat eu te cred ca nu ma suporti dar nu cred ca era greu sa iti spui doar parerea ....
Cand spune.ai ca te.ai nascut?
Nu prea conteaza cand m-am nascut ci ca-ti sunt superior cel putin in gandire, ti-am zis stai in cap sa-ti treaca durerea, n-am nimic personal cu nimeni afara de "codati". Te consider unul dintre ei. Vreau sa-mi demonstrezi contrariul nu sa-mi dai replici de scolar.
#37
dundi Wrote:Pt d.m.x E.P.C...
Tu vb serios?
Ia si joaca acolo cs ...ca mai ai pana sa iti dai cu parerea
O sa tin cont de sfatul tau codeWink

cred ca am jucat destul cs pe acest srv si imi pot da cu parerea oricand vreau, si totusi daca esti corect cum spui tu de ce nu ne POSTEZI si noua cfg?
#38
Lasati`l fratilor sa`si taie capul singur . Nu va mai complicati si nu mai dati explicatii pentru ca sunt inutile . Fiti concisi,la subiect ,stricti si no mercy . Eu nu va inteleg de ce va complicati atat de mult

Cat despre ON TOPIC : Dundi nu stiu .. probabil din cauza ca nu prea am mai jucat din ultima vreme ,sau ca nu prea i`am dat importanta .. dar a mai avut faze interesante in care ma trezeam cu head pur si simplu sau alti playeri erau in situatia mea . nu stiu si nici nu ma intereseaza . cat despre cfg`u lui si coduri si toate astea . SI`O FACE CU MANA LUI ! Omul cand si`o face cu mana lui se numeste lucru manual . Riscul el si`l asuma ,nu altcineva ,consecintele tot el le suporta ,nu altcineva si regulamentul este acelasi pentru toti INDIFERENT ca esti admin/player . Ai gresit, bagaju si mult pa ! ai fost cinstit si ai jucat cum ai putut atunci bravo ca esti corect fata de tine si fata de ceilalti .Nu am nimic cu nimeni dar lasam OWNERII sa vorbeasca !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#39
Ia aminte la sfat. Nu-ti vreau raul, crede-ma. Cum esti in joc, esti si in realitate (daca intelegi ce vreau sa zic)..schimba-te. Noapte buna!
#40
Intense Energy Wrote:Lasati`l fratilor sa`si taie capul singur . Nu va mai complicati si nu mai dati explicatii pentru ca sunt inutile . Fiti concisi,la subiect ,stricti si no mercy . Eu nu va inteleg de ce va complicati atat de mult

Cat despre ON TOPIC : Dundi nu stiu .. probabil din cauza ca nu prea am mai jucat din ultima vreme ,sau ca nu prea i`am dat importanta .. dar a mai avut faze interesante in care ma trezeam cu head pur si simplu sau alti playeri erau in situatia mea . nu stiu si nici nu ma intereseaza . cat despre cfg`u lui si coduri si toate astea . SI`O FACE CU MANA LUI ! Omul cand si`o face cu mana lui se numeste lucru manual . Riscul el si`l asuma ,nu altcineva ,consecintele tot el le suporta ,nu altcineva si regulamentul este acelasi pentru toti INDIFERENT ca esti admin/player . Ai gresit, bagaju si mult pa ! ai fost cinstit si ai jucat cum ai putut atunci bravo ca esti corect fata de tine si fata de ceilalti .Nu am nimic cu nimeni dar lasam OWNERII sa vorbeasca !
Ne complicam, pentru a "invata" in general. Hai salut Big Grin
#41
Bafta baieti si noapte buna
Iar tu d.m.x s.a s.u.g.i o ceapa(_|_)eu am 3-4 ani de cand joc pe u-s(ca sa stii si tu)
#42
Invatatul nu inseamna sa bati apa in piua de mai multe ori ,sa`ti bati gura degeaba de mai multe ori , sa`l obligi pe om sa inteleaga ce vrei tu sa zici si sa ia exemplu de la tine. Invatatul consta in cel care asculta si vrea sa asimileze informatii care ii vor fi benefice in viitor de la cineva care are cat de cat experienta in acel domeniu .

Deja devine patetic si hilar in acelasi timp :lol:
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#43
Invatatul nu inseamna sa bati apa in piua de mai multe ori ,sa`ti bati gura degeaba de mai multe ori , sa`l obligi pe om sa inteleaga ce vrei tu sa zici si sa ia exemplu de la tine. Invatatul consta in cel care asculta si vrea sa asimileze informatii care ii vor fi benefice in viitor de la cineva care are cat de cat experienta in acel domeniu .

Deja devine patetic si hilar in acelasi timp
hai ma blaq ca am si eu googleTongue
#44
dundi Wrote:Invatatul nu inseamna sa bati apa in piua de mai multe ori ,sa`ti bati gura degeaba de mai multe ori , sa`l obligi pe om sa inteleaga ce vrei tu sa zici si sa ia exemplu de la tine. Invatatul consta in cel care asculta si vrea sa asimileze informatii care ii vor fi benefice in viitor de la cineva care are cat de cat experienta in acel domeniu .

Deja devine patetic si hilar in acelasi timp
hai ma blaq ca am si eu googleTongue
fratie , plimba ursu in alta parte . google il folosesti tu in cautare de ce vor mofturile tale . eu ma bazez pe cunostintele asimilate nu google . oricum ai dat dovada de impertinenta si de lipsa de respect . Sanatate !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#45
daca tu ai 3-4 ani eu ma duc si ma arunc de pe bloc . daca jucai tu cs de 3-4 ani pe u-s ,cum de ti`ai facut acont pe forum in data de Tue Jun 29, 2010 12:27 am ? aa zimi ca nu stiai de existenta forumului , si asa de curiozitate zimi niste jucatori sau admini care jucau constat acum 3-4 ani ? Smile

hai ca deja iesim in decor invata sa joci corect ca ceilalti HF.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)