Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sebs
#61
Anarchy Wrote:Aaa, in legatura cu cel nou care a postat, daca eu ma insel si omul asta, dundi nu a folosit cod, eu cer sa mi se scoata adminul ca habar nu am.
Sa nu-mi mai bat capul daca nu cunosc.. Oricum joc de placere. Numai bine.



Multi au zis ca pleaca si s-au intors. Nu e nimic concludent in demo-urile alea; pur si simplu nu ma intereseaza cine pe cine sanctioneaza, dar nu trebuie sa reactionezi asa; pentru ca nu ai dreptate. Nu o lua in nume de rau; multa bafta.
Cu asta mi-am incheiat treaba aici.


//Absolut. Asta am facut si eu! Respect!
#62
Nu e vorba de ce vrei tu.. eu consider, prin urmare, ca nu sunt suficient de bun de a fi admin sa vina altul in locul meu(am zis ca ai cod, m-am inselat/o fi fost noroc la tine), nu vreau sa-mi mai bat capul cu nimeni. Vreau doar sa joc..nici macar slot sa nu am, am sa intru cand o sa fie liber. De ce sa ma cert eu cu x, y.. mie nu-mi place sa ma cert, eu am sa intru sa joc si atat.
#63
unucarestiecs Wrote:
Anarchy Wrote:Aaa, in legatura cu cel nou care a postat, daca eu ma insel si omul asta, dundi nu a folosit cod, eu cer sa mi se scoata adminul ca habar nu am.
Sa nu-mi mai bat capul daca nu cunosc.. Oricum joc de placere. Numai bine.



Multi au zis ca pleaca si s-au intors. Nu e nimic concludent in demo-urile alea; pur si simplu nu ma intereseaza cine pe cine sanctioneaza, dar nu trebuie sa reactionezi asa; pentru ca nu ai dreptate. Nu o lua in nume de rau; multa bafta.
Cu asta mi-am incheiat treaba aici.

"unulcarestie", eu ma respect baiatule, eu nu sunt "multi", eu daca vad ca nu sunt bun in ceea ce fac, las pe altul. Crede-ma ca tin foarte mult la corectitudine, la imaginea si caracterul meu lucrez zilnic. Nu ai idee cat de atent sunt la fiecare detaliu. Nu mai generaliza, pentru ca ai dat de un om care se respecta nu de un copil. Nu e nimic gresit ca las locul altuia, care probabil merita/isi doreste sa fie admin.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)