Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
neimportant :D
#1
[Team1 = clan? -]|[- Team9 = clan?]
[Team2 = clan? -]|[- Team10 = clan?]
[Team3 = clan? -]|[- Team11 = clan?]
[Team4 = clan? -]|[- Team12 = clan?]
[Team5 = clan? -]|[- Team13 = clan?]
[Team6 = clan? -]|[- Team14 = clan?]
[Team7 = clan? -]|[- Team15 = clan?]
[Team8 = clan? -]|[- Team16 = clan?]

Calificari:
Team1 vs Team2 = ?
Team2 vs Team3 = ?
Team1 vs Team3 = ?
Team4 vs Team5 = ?
Team5 vs Team6 = ?
Team4 vs Team6 = ?
Team7 vs Team8 = ?
Team8 vs Team9 = ?
Team7 vs Team9 = ?
Team10 vs Team11 = ?
Team11 vs Team12 = ?
Team10 vs Team12 = ?
Team13 vs Team14 = ?
Team14 vs Team15 = ?
Team13 vs Team15 = ?
Team14 vs Team16 = ?

Sferturi:
Team1 vs Team2 = ?
Team3 vs Team4 = ?
Team5 vs Team6 = ?
Team7 vs Team8 = ?

Semifinale:
Team1 vs Team2 = ?
Team3 vs Team4 = ?

Finala mica:
Team 3 vs Team4 = ?

Finala mare:
Team1 vs Team2 = WINNER

_____________________________________________________________________________
este bine cum mam gandit?..ashtept pareri si nu datzi cu paru Big Grin

dupa sunt toate clanurile complete si etc...zuzu face tragerile la sortzi si se comunik pe forum cine ii team1, team2, team3 si asha mai departe sa fie corect
de restu ma ocup euBig Grin

eu zic 1 singur meci de fiekre...fara tur-retur, si de asemenea zuzu va extrage si hartzile...el, pt k esti neutruBig Grin
#2
eu sunt de acord si echipele vor fi puse in mode aleatoriu !
#3
dj Wrote:eu sunt de acord si echipele vor fi puse in mode aleatoriu !

da asha vor fi...asta dupa ce se strang toate clanurile iar zuzu va face tragerile la sortz ce clan ii care team

eu zic k ii deajuns sa se traga la sortz doar care clan ii ce team...nu mai are rost sa tragem la sortzi care team joaca cu care alea se vor face la rand asha cum am postat eu Wink
#4
si eu sunt de acord cu totul facut de pyro .....asteptam sa se inscrie toate clanurile
si SA NE GANDIM PANA ATUNCI CU ATENTILE LA REGULILE CARE TREBUIE PUSE
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#5
cei care nu sunt inscrisi pe forum macar de forma zic ca nu au ce cauta la campionat , macar sa spuna de unde sunt si din ce clan fac parte !
#6
nu sunt de acord cu calificarea in optimi. parerea mea e ca prea usor te califici in optimi doar dintrun singur meci. ar insemna sa fie clanuri care ies din campionat dupa un meci. parerea mea e ca ar trebui ca pt optimi sa se joace 3 meciuri de echipa
#7
playa Wrote:nu sunt de acord cu calificarea in optimi. parerea mea e ca prea usor te califici in optimi doar dintrun singur meci. ar insemna sa fie clanuri care ies din campionat dupa un meci. parerea mea e ca ar trebui ca pt optimi sa se joace 3 meciuri de echipa
fix la asta ma gandeam si yo Smile 4 grupe 4 clanuri primele 2 se duc in sferturi Smile un meci castigat 3 puncte.de exemplu grupa 1:team1,team2,team3,team4 si tot asa.ar fi interesant
#8
eu propun sa se joace intr-o zi ca la lan adica totul intr-o zi... si sa se joace pana la 16 adica daca ai 16 runde gata urmatoru meci sa dureze mai putin adica daca e o echipa vai de capu lor.. le dai 16-0 sa nu te mai stresezi pana la final..
#9
parerea mea e ... k ar trebui trase la sortzi Smile pt a nu se isca discutii .. dar e bine si ashea Big Grin in caz ca team1 team2..se iau dupa cum suntem inscrisiBig Grin
#10
prima data sa se stranga 16 echipe ..si dupa vorbim ceva mai clar .. nu va mai stresati voi de regulament si de modul de desfasurare .. ca ala o sal fac de comun acord cu ownerii si eventual adminii full . degeaba va dati toti cu parerea ca nu putem face sa fie toti multumiti !
#11
m`am inecat =))))))))).. PATRIMI AUZI =)).. sferturi baaa
#12
gata...yo vam dat o idee asha principala...pe care dupaia o putem modela dupa placu fiekruia...cum zice playa aia cu 3 meciuri si etc...deshi cred k asta o sa dureze o veshnicieBig Grin...oriqm va fi...eu vreau doar sa se joace tot campionatu pana la finala Wink
#13
ok Big Grin.. ideea e buna.. la acelasi lucru ma gandeam si eu.
#14
dupa ce se trece de calificari o sa se termine imediat.....si stii cum facem sa nu fie problema...le planificam si zilele si orele Wink si care nu se prezinta asta e...cea mai mare greseala din campionatul trecut a fost ca s-au tinut meciurile dupa placul fiecaruia...de parca faceau un mix amical...de acum programam...postam pe forum si au voie cu o saptamana inainte sa anunte daca pot participa sau nu....ca sa avem timp sa bagam alt meci in loc Wink
#15
exact ca la Mondiale !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)